| A12NDRA a întrebat:

Hei TPU.Caut si eu o melodie, nu sunt sigura de cine este cantata, credeam ca de Toni Ionescu (marlanu)dar nu cred ca este de el.Stiti melodia aceea cred ca era despre parlamentari sau ceva de genu si de gfiecare data cand trebuia sa urmeze o prostie incepea alt vers, stie cineva melodia?

1 răspuns:
| Dianaa14 a răspuns:

Era ceva cu si-a murit dumitru, si-a murit in baie, c-o pana pe clanta si-o mana pe coana mare coana mare hai la targul de mancare etc? daca e asta e a murit dumitru