| Thuglife02 a întrebat:

Hei TPU... cine imi poate spune si mie cum se numeste melodia pe care a cantat-o echipa nr8 de la xfactor. de au reusit toti sa treaca mai departe... era ceva cu I'm afraid dar nu stiu cine o canta.

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Parca era http://www.youtube.com/watch?v=X1Fqn9du7xo

| Thuglife02 explică (pentru CautNume):

Multumesc mult! app versiunea cantat de ei unde o pot gasi daca imi poti da si un link ar fi si mai binebig grin

| CautNume a răspuns (pentru Thuglife02):

Cu placere!
Tin minte ca au zis ca ei au modificat-o.Cred, nu sunt foarte sigura.Si daca exista varianta cantat de ei pe Youtube nu stiu cum se numeste.

3 răspunsuri:
| alex0110 a răspuns:

Se numeste "Not afraid" si e cantata de Eminem.