| crissadeea a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu ceva muzica dub step noua, eu de obicei ascult Skrillex si Borgore, dar nu ma deranjeaza daca sunt si alti cantareti! Fundaa :* :*

Răspuns Câştigător
| MaddMonovici a răspuns:

1.[Dubstep] : Ephixa - Awesome To The Max [Monstercat Release]
2.[Dubstep] : Rezonate - The Phoenix [Monstercat Release]
3.[Dubstep] : Direct - Essence [Monstercat Release]
4.[Dubstep] : Tut Tut Child - Singularity [Monstercat EP Release]
5.[Dubstep] : Mr FijiWiji - The Mentalist [Monstercat Charity Release]
Si multe altele! Si eu ascult Dubstep, iar astea le ascul cel mai des, sper ca ti-am fost de folos happy

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Poţi asculta şi Pendulum sau Eminem merită...

| RandomPsychologist a răspuns:

Doctor Werewolf, Doctor P, Datsik, Excision, Bare, Figure, Document One, Mojo, Rusko, Knife Party, Zeds Dead, 501, 16bit, TC...