| mihaelabr a întrebat:

De unde pot sa downloadez muzica fara sa platesc? Ma intereseaza in special muzica rock happy ( si daca se poate sa-mi dati si cateva instructiuni ca nu prea stiu cum se downloadeaza big grin )
Multumesc anticipat happy

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Www.youtube.com
Cauti aici melodiile care îți plac și le copiezi link-ul.
După aia, îl pui aici
www.listentoyoutube.com
Și transformă videoclipurile în melodii, de unde le poți descărca.
Baftă

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

1.fisierulmeu.ro
2. direct dp youtube aproape:
intri pe youtube.com
alegi melodia
copiezi http
si-l pui aiji:
www.youtube-mp3.org
si face orice dp youtube melodie mp3

| ByaBya_9546 a răspuns:

Buna Mihaela! Eu imi i'au muzica de pe fisierul meu.ro sus o sa iti apara cauta scrii cum se numeste melodia si cine o cantaapoi dai cauta o sa iti apara melodia apesi te uiti in pagina si o sa iti apara download sdar mai intai trebuie sa astepti cat iti zice apoi, dai download. O sa te puna sa alegi o chestie apesi pe care vrei tu te pune sa o salvezi! Sunt sigura ca te vei descurca!