| KaRa23S a întrebat:

Hei TPU, era o melodie mai demult care o dadea si la radio, si la tv etc, cu unul care nu era oricum roman. Avea o voce mai diferita. Era blond cu iz de roscat, cu par scurt scurt, putina barba. Nu mai tin minte decat putin din videoclip in care era la un party. Cand isi punea o pereche de ochelari le vedea pe fetele de acolo dezbracate, si alea se enervau si ii dadeau cate o palma. Cam atat imi mai aduc aminte. Stiti voi care e?

2 răspunsuri:
| Cookie28 a răspuns:

Era pe kiss tv melodia? nu imi amintesc sa fi vazut asa ceva dar o sa incerc sa te ajut

| KaRa23S explică (pentru Cookie28):

Trebuie sa o fi dat macar de cateva ori si pe kisswinking