| saharabya a întrebat:

Hei TPU (funda+ vot) Va rog ajutati-ma puppy dog eyes...Deci, vreau sa votez pentru premiile VMA de pe MTV din aceasta seara. Am intrat pe stie-ul oficial MTV din SUA, mi-am facut cont etc. Vreau sa stiu daca pot sa votez gratis...vad ca pot de pe net, dar inca nu am certitudinea ca e free. Help me please puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| SilentByTheNight a răspuns:

Este 100% free, eu am votat si nu zice nimic de bani ca iti cerea nene cartea de credit rolling on the floor