| StelistaPanaLaMoarte a întrebat:

Deci, eu mi-am facut cont pe youtube si am confirmat si adresa, apoi am dat la o melodie care imi place si am dat like si nu ma lasa sa votez, zice asa "Please confirm your email address before rating.", eu am verificat adresa de email! Ce credeti ca are? Va rog help me nu stiu ce mas face fara voi pentru ca vreau si eu sa votez si nu stiu din ce cauza! Dau funda. Va multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

Da si dupa ce ai verificat mail-ul trebuie sa te loghezi...

| chokingvictim a răspuns:

Trebuie sa primesti un mail cu un link.probabil dureaza mai mult ca e traffic intens