| mysteriousman a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum decurg preselectiile la x factor?

5 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Mergem la anul laughing? De unde esti ca si eu vreau sa merg, nu vrei sa facem un grup?

| mysteriousman explică (pentru Doctorfishadi):

M-am inscris deja anul asta

| Doctorfishadi a răspuns (pentru mysteriousman):

Hai ca iti tin pumnii.Sa imi zici si mie cum a fost, poate la anul mergem amandoi, as merge si acum, dar... sa ma mai gandesc, oricum singur nu am curaj laughing.

| mysteriousman explică (pentru Doctorfishadi):

Multumeeesc! Daca ai incredere in fortele proprii intotdauna vei reusi, nu conteaza de domeniu.

| kteichd a răspuns:

Te duci acolo si dupa completezi niste foi de pune sa dai auditia aia in fata juratilor. cam atat la vocea romaniei e mai nasol