| Alice27 a întrebat:

Hei TPU! :] Ma uitam acum cateva zile la niste videoclipuri pe VH1 si la reclame, uneori, dau fragmente de videoclipuri ale unor melodii cunoscute. MI-a placut foarte mult cum suna o melodie dar nu mai stiu versurile, stiu doar ca in videoclip era un baiat brunet cu ochi verzi, apoi un alt cadru cu un tip intr-un carucior cu rotile impins de un altul, apoi iar baiatul brunet intr-o camera... Stie cineva cum se numeste melodia?
Multumesc >:d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Green Day - Basket Case

http://www.youtube.com/watch?v=NUTGr5t3MoY

| Alice27 explică (pentru anonim_4396):

Saru-mana! Ma gandeam eu ca-i Green Day dar nu eram prea sigura. Merci mult >:d

1 răspuns: