| briquette a întrebat:

Tocmai am trimis un cover unei case de discuri si mi-au raspuns la e mail spunandu-mi ca ma asteapta la studio saptamana viitoare sa facem un demo. Asta inseamna ca trebuie sa-l platesc?

4 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Eu zic sa suni sa intrebihappy felicitari

| ale153 a răspuns:

Felicitari! Cel mai bine e sa ii suni si sa afli! happy

| Alina49335 a răspuns:

In primul rand, FELICITAAAAAARI!
In al doilea rand, eu zic sa suni sa intrebi.Stiu ca poate parea stanjenitor, insa sunt case de discuri care fac demo-uri gratuit si unele care cer taxa, eu zic sa suni si sa intrebi..acum,cum sa intrebi.

*-Buna ziua, exista o taxa pe care va trebui sa o achit saptamana viitoare?*

Doar un exemplu, succes si felicitari din nou :*

| redwood a răspuns:

Normal da. Dar suna si intreaba fara frica sau rusine.