| TePwp a întrebat:

Hei TPU voi ce muzica ascultati? Cateva idei? Ascult Nane, Satra Benz....alte formatii sau alti cantareti in genu

Răspuns Câştigător
| SunnyFace75 a răspuns:

El Nino, Spike, Alan si Kepa, Doc, Deliric, Nimeni Altu', Arssura, Psihotrop, Underman, Cedri2k, Dragos Miron, Vescan, Zmili, Esra, Stripes, Stres, Dragonu', Sisu Tudor, Samurai, Bitza, Cumicu, S.I.A., Criss Blaziny, Click, Zmeu' Ninja (nu i-am scris intr-o ordine anume)

3 răspunsuri:
| TheGuy92 a răspuns:

Probabil iti vor placea Flatbush Zombies sau Tyler, The Creator.

| Enea_Tomita_1996 a răspuns:

Golani, Inna si Florin Peste

| AdriStefi13 a răspuns:

Neli, Oscar, Lentile Blur, Doc, Shift sicauta si separat fiecare membru din satra