| denidenisa98 a întrebat:

Vreau sa fac un anunt. Cei care sunteti fanii trupei Big Bang intrati pe site-ul lor official de pe Facebook ca se voteaza in ce tara sa vina printre care si Romania! Daca vreti sa aveti parte de un concert din partea lor votati la comentarii Romania!:X

2 răspunsuri:
| PikaRawrr a răspuns:

Am votatttt.pacat ca nu merge de 2 ori waiting

| BIGBANGvip a răspuns:

Sunt 5, sunt talentati si ii iubim... Vrei sa stii tot despre BIGBANG? Acum a aparut versiunea oficiala a celebrului site BBU si in limba romana! Cele mai noi poze, video si stiri le afli de aici, din surse sigure! Pentru ca ne pasa! =>> http://bigbang-romania.blogspot.com