| VivianKorea a întrebat:

Cine este fan bigbang? (trupa koreana) dau funda si! restul vot! daca votati intrati pe google si dati BIG BANG GLOBAL EVENT sa vina in Romania!

Răspuns Câştigător
| elutzyka a răspuns:

Eu sunt fana in special a lui GD il iubesc

6 răspunsuri:
| Element25 a răspuns:

EUUUU sunt fan...omule nici nu-ti daai seama cat il ador pe GD :X!

| VivianKorea explică:

Mda dar top nimeni?

| fetitzatacuminte99 a răspuns:

Fan GD si T.O.P. si nu ma pot decide. Dar pacat ca nu au venit si in Romania:'(

| Andreea_Alexandra_Dobre_1998 a răspuns:

Ador bigbang in special pe T.O.P e baiatul ideal ce ideal e perfect il iubesc la neb mai ales vocea lui

| Andreea_Alexandra_Dobre_1998 a răspuns:

Eu sunt un VIP until death! Il ador pe TOP nu-mi doresc nimic altceva in lume decat sa-l intalnesc si sa-i spun cat de mult il iubesc si-l apreciez dar si sa-l imbratisez

| ioanamj a răspuns:

Si eu sunt fana bigbang