| Ioanaa_5834 a întrebat:

vreau si eu neaparat mesaje pentru ziua prietenei mele Monica. dati-mi si mie sau dati-mi statusuri sau chestii de genul asta. cele mai rapide si frumoase si multe au fundoi
si melodii de prietenie adevarata

hai love struck

Răspuns Câştigător
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

- Azi de ziua ta iti urez ca ani frumosi sa-ti vina-n cale! Sanatate si… parale! La Multi Ani!

- Iti urez tie, care esti primul si ultimul meu gand din zi si din noapte, tot binele din lume, noroc cu carul si sa ajungi in Topul celor de la Capitalul!

- De ziua ta iti ofer in dar inima mea, frumos impaturita in aceasta misiva care sa iti sopteasca tie ca te iubesc si te voi iubi mereu! La Multi Ani!

- Aceasta este doar un mesaj purat de vant, iti doresc toata bucuria din lume si toata fericirea de pe Pamant!

- Iti doresc sa te bucuri de tot ce ai si te face fericit si de tot ce iti lipseste pentru a fi de doua ori mai fericit!

- La Multi Ani si sanatate multa, pentru fiecare lumanare de pe tort sa ai cate o surpriza placuta!

- La Multi Ani si sa cunosti iubirea, iti doresc sa te iei de mana cu Fericirea!

- Multa sanatate si La Multi Ani, sa ai mai multi fani decat dusmani!

- La Multi Ani, sa ai o sanatate beton, sa ai o zi buna si sa n-ai noroc de ghinion!

- Tot ce-ti doresti, tot ce-ti lipseste, un mesaj de La Multi Ani de la cel ce te iubeste!

- Ti-as ura implinirea tuturor dorintelor, dar mi-e teama ca daca se adevereste, la anu’ nu o sa mai am ce sa-ti doresc.

- De ziua ta iti doresc ca cele mai frumoase vise ale tale sa prinda viata!

- La Multi Ani Iubire, La Multi Ani Fericire, La Multi ani de 10 ori, Te Iubesc de 1 milion de ori!

- Sa traiesti 1000 de ani si inca o viata, la multi ani de ziua ta si sa petrecem si sa bem pana dimineata!

- Azi e ziua ta si singura posibilitate este de a te felicita prin sms. Sper ca un an in plus sa te ajute sa fii mai fericit. La multi ani!

- De ziua ta, noi, prietenii tai suntem alaturi de tine si asteptam sa dai de baut. La Muuulti Aaaani! O zi fericita!

- Fie ca ziua de azi sa fie cea mai fericita zi din viata ta. Si fie ca ziua de maine sa fie si mai fericita decat cea de azi!

- La multi ani, la multa fericire, la multa iubire, la mult noroc si la multe dorinte implinite.

- Bucura-te de fiecare clipa, zambeste, fii fericit si aminteste-ti un lucru: azi e ziua cea mai speciala din an asa ca traieste-o la maxim! La Multi Ani!

ti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericit, iubit, sa ai parte numai de raze de soare in viata si iti urez un sincer La Multi Ani!

Nu te-am uitat si iti doresc sa ai o zi plina de impliniri.

Un cer albastru fara nori, In calea ta sa fie, Sa ai in viata numai flori, Noroc si bucurie.

La multi ani si mult noroc in aceasta zi speciala. Iti dorim sa ti se indeplineasca toate dorintele. Sanatate si numai bucurii.

Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate, decat cei pe care ii ai deja in buchet.

Sa fii mereu tanara, frumoasa si cu acelasi spirit vesel. Sa nu ne uiti nici la 100 de ani. Viata sa-ti ofere clipe minunate si bucurii nemaiintalnite.

Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele.

Fie ca aceasta zi sa-ti deschida poarta unui viitor plin de succese, Dumnezeu sa-ti dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, sanatate, impliniri si multa iubire! La multi ani!

La Multi Ani ! Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume. Primeste urarile mele de bine si acesta minciuni nevinovate.

De fiecare data cand te uiti la aceste flori sa stii ca cineva, departe, se gandeste la tine. As vrea sa fie mai multe moduri in care sa-ti spun cat insemni pentru mine. Iti trimit cate un sarut ascuns in petalele fiecarei flori!

Cele mai calde ganduri si urari de sanatate, fericire, bucurii si impliniri. Sa fii iubita si fericita in fiecare moment al vietii tale. La Multi Ani!

Un ocean de sanatate, un munte de noroc, un camion cu bani si un sincer La Multi Ani!
Prietena draga, de ziua ta eu nu-ti pot da decat ganduri bune si rugacini catre bunul DUMNEZEU sa te aiba in paza LUI in orice clipa a vietii tale. A MULTI ANI cu toata dragostea .
De ziua ta eu nu-ti pot da decat ganduri bune si rugacini catre bunul DUMNEZEU sa te aiba in paza LUI in orice clipa a vietii tale. LA MULTI ANI cu toata dragostea .
De ziua ta, noi nu-ti putem da decat ganduri bune si rugaciuni catre bunul Dumnezeu sa te aibe in paza LUI in toate clipele ale vieti tale. LA MULTI ANI!
'LA MULTI ANI" Eu iti doresc iubire.O viata minunata si multa fericire sa nu plangi niciodata,sa nu stii de necaz sa fii mereu frumoasa si dulce ca sanu cunosti durerea si nici amaraciunea sa ii respecti pe toti,sa te respecte lumea,familia sa-ti fie frumoasa si unita sa nu ai vre-un motiv sa fii nemultumita, sa-ti fie portofelul mereu umplut cu bani,iar eu te las zambindu-ti un sincer LA MULTI ANI !
Cadouri scumpe nu am gasit dar as vrea sa te felicit, sa nu am lacrimi nici tristete doar zambet si blandete sa fii asa cum te-am stiut, sa ai in viata tot ce-ai vrut, dragoste si fericire sanatate pe vecie. Aceasta a fost urarea mea, te felicit de ziua ta!
O floare de ziua ta Intr-o gradina inmiresmata ma plimb si-o floare imi zambeste. O alta floare mai frumoasa ca-i ziua ta imi aminteste. M-aplec sa rup firava floare ca sa ti-o daruiesc, o strang in brate si-o sarut si simt apoi cat te iubesc! Dar floarea iute se ofileste si nu pot sa ti-o dau asa, deci singurul dar verisoaro e "La Multi Ani" din partea mea! Cu drag fam. CHIS
'LA MULTI ANI" Eu iti doresc iubire.O viata minunata si multa fericire sa nu plangi niciodata,sa nu stii de necaz sa fii mereu frumoasa si dulce ca sanu cunosti durerea si nici amaraciunea sa ii respecti pe toti,sa te respecte lumea,familia sa-ti fie frumoasa si unita sa nu ai vre-un motiv sa fii nemultumita, sa-ti fie portofelul mereu umplut cu bani,iar eu te las zambindu-ti un sincer LA MULTI ANI!
De ziua ta eu nu-ti pot da decat ganduri bune si rugacini catre bunul DUMNEZEU sa te aiba in paza LUI in orice clipa a vietii tale. LA MULTI ANI cu toata dragostea .
Nu stiu daca Dumnezeu i-a inzestrat pe toti cei nascuti intr-o astfel de zi sfanta cu un suflet mare, cu bunatate, marinimie, iubire, etc., dar pe tine a revarsat , din beljug, foarte multe daruri. Ramai tot asa si sa aduci si colegilor actuali bucuria pe care ai adus-o in inimile fostilor colegi. La Multi An
Sa ai o zi plina de soare, lumina sa te inconjoare, cei dragi sa te iubeasca, inima sa-ti infloreasca. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, bucurie,prosperitate,viata lunga , impliniri si de lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI !
La Multi Ani si fericire! Iti doresc multa pace, sanatate, dragoste si iubire. Domnul sa te aiba in paza. La Multi Ani!
Nu stiu daca Dumnezeu i-a inzestrat pe toti cei nascuti intr-o astfel de zi sfanta cu un suflet mare, cu bunatate, marinimie, iubire, etc., dar pe tine a revarsat , din beljug, foarte multe daruri. Ramai tot asa si sa aduci si colegilor actuali bucuria pe care ai adus-o in inimile fostilor colegi. La Multi Ani!
La multi ani Astazi, fiind o zi frumoasa Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste LA MULTI ANI din partea mea
Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca, inima sa-ti infloreasca. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, bucurie,prosperitate,viata lunga si succesuri si de lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI !
La Multi Ani si fericire! Iti doresc multa pace, sanatate, dragoste si iubire. Domnul sa te aiba in paza. La Multi Ani!
Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca, inima sa-ti infloreasca. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, bucurie,prosperitate,viata lunga si succesuri si de lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI !
Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca Inima sa-ti infloreasca. Sa-ti de-a Dumnezeu sanatate Bucurie , prosperitate, Viata lunga si succese De lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI!
La multi ani Astazi, fiind o zi frumoasa Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste LA MULTI ANI din partea mea De ziua ta,sa stii ca eu Nu voi uita sa te salut, O floare sa-ti trimit mereu, Iar langa ea si un sarut !
Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca Inima sa-ti infloreasca. Sa-ti de-a Dumnezeu sanatate Bucurie , prosperitate, Viata lunga si succese De lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI!
La multi ani Astazi, fiind o zi frumoasa Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste LA MULTI ANI din partea mea
Ca apele de primavara ce trec navalnic spumegand,frumosii ani ai vietii tale,se duc si nu se mai intorc NICICAND . LA MULTI ANI!
Sa-ti fie soarta foarte curajoasa si norocoasa ca acesti 17 trandafiri, sa-ti surada zambetul pe buze, iar la anul sa mai adaugam inca un trandafir frumosullui buchet!
De ziua ta,sa stii ca eu Nu voi uita sa te salut, O floare sa-ti trimit mereu, Iar langa ea si un sarut !
Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca Inima sa/ti infloreasca. Sa/ti de/a Dumnezeu sanatate Bucurie , prosperitate, Viata lunga si succese De lume sa nu/ti pese. LA MULTI ANI!
Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el s-a infloreasca mai frumos si plin de sanatate decat cei care sunt deja in buchet. La multi ani!
A mai trecut un an. Inca o floare apare in gradina vieti tale. Sper ca ea sa fie un trandafir incantator si fara spini. Sper sa iti aduca zambetul pe buze, sa-ti aline tristetea si grijile si cand te vei uita la ea sa simti ca esti inconjurat de persoanele care te iubesc. Fie ca acest an sa fie plin de inpliniri, fericire, sanatate si multa, multa dragoste si intelegere, iar norocul sa te urmeze oriunde. La multi ani! Sa ai o zi frumoasa!
Nu am uitat ca azi este ziua ta! Iti dorim ca cerul sa-ti surada, ca soarele sa-ti ofere caldura cea fermecatoare, ca florile sa te rasfete cum pot ele. "LA MULTI ANI !"
Un cer albastru fara nori,in viata ta sa fie sa ai in viata ta doar flori,Noroc si Bucrie!
O viata lunga sa traiesti cu multa demnitate mereu sa ai folos si succes in toate norocul si fericirea sa nu te paraseasca dragostea si iubirea mereu sa te-nsoteasca ce pot sa-ti mai doresc in asta viata zbuciumata decat un trai imparatesc Si multa, multa sanatate!
Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el s-a infloreasca mai frumos si plin de sanatate decat cei care sunt deja in buchet. La multi ani!
Va doresc o multime de bucurii in aceasta zi, sa aveti parte de cele mai frumoase ginduri de sanatate.Sa va bucurati der la multie fiecare raza de soare ,de fiecare cuvint spos de ziua dumneavoastra.Iar din mici crengute de cristal vam pregatit un sincer la MULTI ANI!
Nu am uitat ca azi e ziua ta,iti doresc ca cerul sa iti rida,ca soarele sa iti ofere caldura cea fermecatoare,ca florile sa te rasfete cum poot ele.La Multi, Multi Ani!
O viata lunga sa traiesti cu multa demnitate
mereu sa ai folos si succes in toate
norocul si fericirea sa nu te paraseasca
dragostea si iubirea mereu sa te-nsoteasca
ce pot sa-ti mai doresc in asta viata zbuciumata
decat un trai imparatesc
Si multa, multa sanatate!
Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate decat cei deja in buchet. La Multi Ani!
Pentru ca astazi este o zi speciala pentru tine, ne alaturam celor ce iti doresc din adancul sufletului sa ai parte numai de impliniri, multa sanatate si Dumnezeu sa te calauzeasca si sa iti oranduiasca totul cum este mai bine pentru tine. Fie ca anii ce se scurg, sa treaca precum razele soarelui mangaie o floare ce sta sa infloreasca.LA MULTI MULTI ANI FERICITI!
As vrea o farama din ce-i divin sa-ti copleseasca sufletul,tot ce apartine binelui sa te caracterizeze astfel incat viata sa-ti fie un colt de rai.LA MULTI ANI
A mai trecut inca un an,
Te afli in fata vietii,
Un trandafiri iti spune la multi ani,
Din minunatul taram al tineretii.
De-am putea din cerul noptii, iute am fura o stea, ca sa-ti punem cununa vietii, astazi chiar de ziua ta! Dar nu putem sa ajungem la stele si nici cerul nu-l cuprindem, lacrimand de neputinta dar, iti spunem zambind " La Multi Ani!"
Iti doresc ca anii ce-i implinesti azi sa-ti aduca stralucirea si frumusetea stelelor, intelepciunea si puterea zeilor, dorinta de a iubi si de a accepta sa fii iubit si tot ce are limea asta mai bun in ea. Si de ar fii ca Dumnezeu sa-mi indeplineasca dorintele, iti doresc tinerete fara batranete si viata fara de moarte. LA MULTI ANI !
De ziua ce-ti surade-n prag,
si porti frumosul nume
eu iti doresc ce ti-e mai drag
si mai frumos pe lume

margaritare-n calea vietii
si ani frumosi ai tineretii
un cer cu soare fara nori
in calea ta sa fie
sa ai in cale numai flori
si multa bucurie
LA MULTI ANI!

Cand ultimele zile cad, din miile de calendare
Se aprind stelute-n crengi de brad
Ca semn de mare sarbatoare
Cand toti ureaza celor dragi
Cuvinte de iubire
La fel iti urez si eu
Mult noroc si fericire
La multi ani!
Sa ai parte numai de zile senine, sanatate si bucurii alaturi de cei dragi tie!
Iar daca norii vor mai aparea uneori, la fel vor si trece pentru ca soarele mereu va gasi un locsor sa-si trimita razele optimiste si pline de energie.
Calci mereu pe trandafiri, pe flori nemuritoare,
sa ai in ochiii tai priviri ca razele de soare,
sa ai o viata ca-n povesti, cu vise implinite,
sa darui celui ce iubesti doar clipe fericite...
Desi stiu ca nu e ziua ta ,iti zic "LA MULTI ANI" si ma gandesc la zilele cand asteptam sa vorbim...sa vorbim a fost o perioada frumoasa pentru mine ,si sunt sigura ca si pentru tine! LA MULTI ANI !
Astazi cand mai adaugi inca un trandafir la buchetul vietii iti doresc ca toate dorintele sa ti se indeplineasca si sa nu uiti ca undeva departe cineva se gandeste la tine si iti vrea tot binele din lume si nu te v-a uita niciodata. Un sincer si calduros LA MULTI ANI si numai bucurii in viata!
"A fost usor sa treci peste petale
Dar mult mai greu a fost sa treci si peste spini,
Acum primesti o mica usurare amultor succese si-a multor amintiri.
Te scalzi in ele si-ntr-o clipa te-nvaluie placerea
E SCURTA, dar plina-i de PUTERE.
Iti sta in fata inc-un an ce-i plin cu mii de clipe...
Eu iti doresc ca tu sa fii cu ele cu aripi,
Sa stii s-alegi petale fine sa te-nmiresmeze,
Sa stii sa treci piciorul bine prin spinii de pe crengi
Sa stii sa daruiesti iubire...asa cum o fac florile,
Sa stii sa luminezi mereu.asa cum o fac zorile!"
Fie ca Domnul sa-ti calauzeasca pasii ca sa gasesti adevarata fericire!
Cu ocazia acestei zile in care mai adaugi un trandafir in buchetul vietii,iti urez sa ai parte de tot ce iti doresti de viata:dragoste,bucurii,ganduri senine,lumina in suflet, speranta intr.un viitor mai bun si un sincer si calduros"LA MULTI ANI"
Sa calci mereu pe trandafiri,
Pe flori nemuritoare,
Sa ai in ochiii tai priviri
Ca razele de soare.
Sa ai o viata ca-n povesti
cu vise implinite
Sa darui celui ce iubesti
Doar clipe fericite...
Lovite-ar cu putere cele mai mari bucurii.Crapa-s-ar butoiul cu sanatate deasupra ta. Impiedica-te-ai de sacul cu bani. Bate-te-ar norocu' sa te bata. LA MULTI ANI!
Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. Este ziua ta si numai a ta. Azi trebuie sa crezi in visele tale!
Cand inca o petala din anii tai frumosi
S-a scuturat alene, vibrand marinimos
Priveste cu mandrie, gandind neincetat
La restul de petale, ce nu s-au scuturat
La Multi Ani!
Fie ca aceasta zi sa-ti aduca pe aripile celor patru anotimpuri mult noroc,fericire si dragoste din partea celor dragi.Barca vietii sa pluteasca mereu pe valurile dragostei,nostalgiile sa fie sterse memoriei iar zimbetul sa infloreasca mereu pe buze asemeni florilor de mai.La multi ani!
In aceasta zi frumoasa,
Te aseaman unei flori...
Cu petale larg deschise,
Cu un zambet sclipitor...
Iti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericita, iubita, sa ai parte numai de raze de soare in viata si iti urez un sincer LA MULTI ANI!
-Eu am ascuns ciocolata cu florile, le pui tu in apa...
La multi ani! Sa te bucuri de fiecare raza de soare,de fiecare floare, de fiecare pata de verdeata si de dragostea noastra neconditionata. Sa fii sanatoasa si inconjurata de iubire din toate partile
Drumul tau sa fie presarat cu flori si steaua norocoasa sa-ti lumineze calea
Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele. Iti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericita, iubita, sa ai parte numai de raze de soare in viata si iti urez un sincer La Multi Ani!
In aceasta zi frumoasa,iti doresc succes in viata.
Numai zile zimbitoare,numai rasarit de soare.
Iar din suflet iti doresc sanatate si succes.
Sa ai parte de iubire, si de multa fericire.
Norocul sa te insoteasca.
Viata sa ti-o indragiasca.
La multi ani!
Un ocean de sanatate
Un munte de noroc
Un camion de bani
Si un sincer LA MULTI ANI
Iti doresc sa fii tot timpu fericit, si orce vis sa se implineasca. Sa nu fii niciodata parasit, de persoana care doresti sa te iubeasca. Sa se implineasca in viata un idial si orce vis al tau sa fie un vis real. Sa nu cunosti nicicand ce este despartirea, sa nu cunosti durerea si suferinta.
Azi este o zi importanta atat pentru mine cat si pentru tine,deoarece din punctul meu de vedere azi am ocazia sa imi amintesc cat de important/a esti in viata mea,iar pentru tine conteaza cred faptul ca exista cineva care e gata sa considere aceasta zi la fel de speciala si de importanta precum o cosideri si tu.Esti important/a pentru ca stii sa ma incurajezi,stii sa ma faci sa zambesc si sa sper,sa nu ma dau batut/a in fata greutatilor vietii cotidiene si pentru ca ma faci sa simt ca viata mea are un rost.Iti multumesc ca existi in viata mea si ca ai puterea sa ma ierti atunci cand gresesc in fata ta.Pentru acest lucru iti doresc sa imi traiesti ca imi trebuiesti!La multi ani si multa sanatate si pace sufleteasca.
Toate gandurile bune,
Impletite-ntr-un buchet,
Le trimit, acum, la tine,
Sa-ti sopteasca-ncet, incet:
La multi ani, cu fericire,
Sanatate si iubire.
Iti doresc sa ai o viata linistita si fericita alaturi de cei dragi.
Multa , multa sanatate ,fericire, impliniri, realizari ti le doresc din toata inima.

LA MULTI ANI
Bucura-te de fiecare clipa, zambeste, fii fericit si aminteste-ti un lucru: azi e ziua cea mai speciala din an asa ca traieste-o la maxim! La Multi Ani!
La multi ani !
Iti urez din inima muilta liniste sufleteasca si cat mai putine clipe de zbucium. Fie ca acest an sa iti aduca tot ce iti doresti si mai ales "SANATATE" caci este mai pretioasa decat orice.
Cherie
Trandafirul acesta sa-ti umple sufletul de bucurie si fericire, Dumnezeu sa te binecuvanteze cu pace si sanatate.
din mici crengute de cristal,din flori si din iubire,ti-am impletit un LA MULTI ANI ,noroc si fericire
Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate decat cei deja in buchet. La Multi Ani!
Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele

sa calci mereu pe trandafiri, pe flori nemuritoare,
sa ai in ochii tai priviri ca razele de soare,
sa ai o viata ca-n povesti, cu vise implinite,
sa darui celui ce iubesti doar clipe fericite...
La Multi Ani!
Iti doresc sa mergi pe un drum numit viata, sa te impiedici de un ciob numit noroc, sa cazi intr-o prapastie numita fericire si sa culegi o floare numita iubire! La Multi Ani!
Iti multumesc ca ai urcat in barca vietii cu mine, mereu vom naviga impreuna pe acest pamant.
Sub tavan de stele,
Si cu bani si fara bani,
Intr-un miez frumos de noapte,
Lumea-ti spune "LA MULTI ANI"
Iarta-ma ca am intarziat la intalnire, stiu ca astazi este ziua ta, de aceea am alergat sa iti iau un cadou, si m-am impedicat. dupa aceea m-am ridicat, am fugit repede la magazin, vandusera cadoul la care ma gandisem, nu stiam ce sa iti iau, am fugit la alt magazin, am alunecat pe-o coaja, am dat peste oameni care s-au speriat si au crezut ca sunt un hot au vrut sa sune la politie a trebuit sa le explic totul si mi-au zis ca cel mai frumos cadou pentru tine este sa iti fiu alaturi la greu si la bine! Inainte sa tipi la mine lasa-ma sa iti zicLa Multi Ani si un sincer Te Iubesc!
Fie ca din aceasta zi, toate necazurile sa te ocoleasca, dragostea la tine in suflet sa poposeasca fara sa mai plece si sa ai doar zile insorite si multa fericire!
Sa ai mintea limpede, sa fii sanatos la trup, iar sufletul sa-ti fie mereu curat! Fiecare rasarit de soare sa-ti lumineze zilele si fiecare apus sa-ti aprinda noptile!
de ziua ta, ce-ti rade-n prag
si porti frumosul nume
eu iti doresc tot ce-i mai drag
si mai frumos pe lume
Un cer albastru fara nor
vreau viata ta sa fie
sa ai in cale numai flori
MULTI ANI, NOROC, si MULTA BUCURIE!
De ziua ce astepti in prag
Si de frumosu-ti nume
Eu iti doresc tot ce-i mai bun
Si fericire-n lume ! nume Eu iti doresc tot ce-i mai drag
Si fericire-n lume !
exista o constelatie a fericirii,fie ca cea mai luminoasa raza de soare sa-ti indrepte pasii spre ea exprimand etern fericirea!
La multi ani cu sanatate,sa ai bani,sa ai de toate.Sanatate la mai mare.fericire cat curpinde.O zi fericita,plina de impliniri!
O viata traita frumos plina de ginduri curate,in demnitate ,cu satisfactia lucrului facut din suflet,viata care atrage admiratia celor din jurul tau si multumirea de sine !Traind asa, vei primi negresit ploaie de binecuvintari
Azi este o zi importanta atat pentru mine cat si pentru tine,deoarece din punctul meu de vedere azi am ocazia sa imi amintesc cat de important/a esti in viata mea,iar pentru tine conteaza cred faptul ca exista cineva care e gata sa considere aceasta zi la fel de speciala si de importanta precum o cosideri si tu.Esti important/a pentru ca stii sa ma incurajezi,stii sa ma faci sa zambesc si sa sper,sa nu ma dau batut/a in fata greutatilor vietii cotidiene si pentru ca ma faci sa simt ca viata mea are un rost.Iti multumesc ca existi in viata mea si ca ai puterea sa ma ierti atunci cand gresesc in fata ta.Pentru acest lucru iti doresc sa imi traiesti ca imi trebuiesti!La multi ani si multa sanatate si pace sufleteasca.
Toate gandurile bune,
Impletite-ntr-un buchet,
Le trimit, acum, la tine,
Sa-ti sopteasca-ncet, incet:
La multi ani, cu fericire,
Sanatate si iubire.
Iti doresc sa ai o viata linistita si fericita alaturi de cei dragi.
Multa , multa sanatate ,fericire, impliniri, realizari ti le doresc din toata inima.

LA MULTI ANI
Bucura-te de fiecare clipa, zambeste, fii fericit si aminteste-ti un lucru: azi e ziua cea mai speciala din an asa ca traieste-o la maxim! La Multi Ani!
La multi ani !
Iti urez din inima muilta liniste sufleteasca si cat mai putine clipe de zbucium. Fie ca acest an sa iti aduca tot ce iti doresti si mai ales "SANATATE" caci este mai pretioasa decat orice.
Cherie
Trandafirul acesta sa-ti umple sufletul de bucurie si fericire, Dumnezeu sa te binecuvanteze cu pace si sanatate.
din mici crengute de cristal,din flori si din iubire,ti-am impletit un LA MULTI ANI ,noroc si fericire
Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate decat cei deja in buchet. La Multi Ani!
Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele

sa calci mereu pe trandafiri, pe flori nemuritoare,
sa ai in ochii tai priviri ca razele de soare,
sa ai o viata ca-n povesti, cu vise implinite,
sa darui celui ce iubesti doar clipe fericite...
La Multi Ani!
Iti doresc sa mergi pe un drum numit viata, sa te impiedici de un ciob numit noroc, sa cazi intr-o prapastie numita fericire si sa culegi o floare numita iubire! La Multi Ani!
Iti multumesc ca ai urcat in barca vietii cu mine, mereu vom naviga impreuna pe acest pamant.
Sub tavan de stele,
Si cu bani si fara bani,
Intr-un miez frumos de noapte,
Lumea-ti spune "LA MULTI ANI"
Iarta-ma ca am intarziat la intalnire, stiu ca astazi este ziua ta, de aceea am alergat sa iti iau un cadou, si m-am impedicat. dupa aceea m-am ridicat, am fugit repede la magazin, vandusera cadoul la care ma gandisem, nu stiam ce sa iti iau, am fugit la alt magazin, am alunecat pe-o coaja, am dat peste oameni care s-au speriat si au crezut ca sunt un hot au vrut sa sune la politie a trebuit sa le explic totul si mi-au zis ca cel mai frumos cadou pentru tine este sa iti fiu alaturi la greu si la bine! Inainte sa tipi la mine lasa-ma sa iti zicLa Multi Ani si un sincer Te Iubesc!
Fie ca din aceasta zi, toate necazurile sa te ocoleasca, dragostea la tine in suflet sa poposeasca fara sa mai plece si sa ai doar zile insorite si multa fericire!
Sa ai mintea limpede, sa fii sanatos la trup, iar sufletul sa-ti fie mereu curat! Fiecare rasarit de soare sa-ti lumineze zilele si fiecare apus sa-ti aprinda noptile!
de ziua ta, ce-ti rade-n prag
si porti frumosul nume
eu iti doresc tot ce-i mai drag
si mai frumos pe lume
Un cer albastru fara nor
vreau viata ta sa fie
sa ai in cale numai flori
MULTI ANI, NOROC, si MULTA BUCURIE!
De ziua ce astepti in prag
Si de frumosu-ti nume
Eu iti doresc tot ce-i mai bun
Si fericire-n lume ! nume Eu iti doresc tot ce-i mai drag
Si fericire-n lume !
exista o constelatie a fericirii,fie ca cea mai luminoasa raza de soare sa-ti indrepte pasii spre ea exprimand etern fericirea!
La multi ani cu sanatate,sa ai bani,sa ai de toate.Sanatate la mai mare.fericire cat curpinde.O zi fericita,plina de impliniri!
O viata traita frumos plina de ginduri curate,in demnitate ,cu satisfactia lucrului facut din suflet,viata care atrage admiratia celor din jurul tau si multumirea de sine !Traind asa, vei primi negresit ploaie de binecuvintari
O briza, un val, o adiere, un nor, un sarut magnific, o atingere, o mangaiere - toate se numesc iubire! Emotia este prezenta, tu esti departe, iar eu te visez!
Viata lunga si fericire! Sufletul sa-ti fie senin si inima impacata! Bucura-te de viata. Lumina sa te insoteasca pretutindeni.
O inima curata a fost aruncata intr-o mare fara fund, dar eu am gasit-o si ti-o trimit in dar de ziua ta, frumoasa mea!
Am adunat pentru tine toate florile din lume si le-am prins intr-un buchet cu ganduri frumoase si urari de bine! La multi ani!
Pentru toti anii in care ai fost primul gand dimineata, si ultimul seara. Fiecare an este mai dulce ca ultimul. Daca ar trebui sa o iau de la inceput, as face la fel iar si iar. Daca as avea o singura floare pentru fiecare clipa cand m-am gandit la tine, m-as plimba in propria gradina. Te imbratisez cu multa dragoste.
Chiar daca viata nu e asa cum o doresti, chiar daca cei pe care ii iubesti te supara,
iarta si uita, zambeste bucura-te alaturi de noi care iti dorim astazi LA MULTI ANI,cele mai frumoase ganduri de bine si sanatate.
Iti doresc ca bucuria si zambetul sa nu-ti dispara niciodata de pe fata si din suflet, iar cei dragi tie, sa-ti stea alaturi mereu!
Voi ruga Lunaca de azi inainte sa-ti calauzeasca pasii spre Dumbrava Fericirii, iar Soarele te indrume spre cararea Iubiri.
Daca te uiti la acesti trandafiri ii poti compara cu frumusetea ta,insa frumusetea sufletului tau nu poate fi comparata cu nimic de pe lume.Ai incredere in tine si viata iti va fi presarata cu petale de trandafiri.
Natura-ntreaga azi te felicita / Si flori, si soare , toate-s ca-n povesti / Eu iti doresc o viata fericita / Si visurile dragi sa le-mplinesti !
In aceasta zi frumoasa
Trandafirii sa sclipeasca...
Necazurile sa te ocoleasca
Tu sa ne fii tandra si mandreata...
La Multi Ani!
Tu esti soarele ce ma trezeste de dimineata, esti aerul ce-l respir, esti motivul pentru care zambesc.
Daca exista in lume sanatate sa fie a ta,daca exista in lume fericire sa fii tu stapana/ul ei,daca exista in lume iubire sa te inconjoare intotdeauna!
Sa-ti fie calea
Printre flori,
De roade presarata
Ai vietii spini respingatori
Sa nu-i simti niciodata.
Sa ai o viata frumoasa precum florile si plina numai de bucurii.
Iti doresc sa mergi pe un drum numit viata, sa te impiedici de un ciob numit noroc, sa cazi intr-o prapastie numita fericire si sa culegi o floare numita iubire!

Un cer senin si fara nori Ca viata ta sa fie Sa ai in cale numai flori Succes si bucurie!
Nu merge in fata mea, poate nu te urmez.

Nu merge in spatele meu, poate nu conduc. Doar mergi alaturi de mine si fii prietenul meu. (Albert Camus)
Cele mai calde ganduri si urari de sanatate, fericire, bucurii si impliniri. Sa fii iubita si fericita in fiecare moment al vietii tale. La multi ani!
Frumusetea si gingasia acestui trandafir sa-ti umple sufletul de fericire, bucurie si sa-ti aduca mult noroc! Cu toata dragostea pentru tine, draga mea!
Explozie de mugur scaldata-n lumina sa îti fie viata, izvor nesecat de liniste sa iţi fie sufletul, rasarit in zare senina sa iti fie gandul. Fericire si multa sanatate! La multi ani!
Astazi toate florile din lume sunt adunate in cel mai frumos buchet.El este pentru tine. La multi ani
Iti dorim senin de ziua ta, ani frumosi, prieteni, zimbet, sarut, iubire, momente unice ce, viata sa le transforme in amintiri ce nu se uita niciodata.Multi Ani cu bucurie!
Primeste petala varstei ca pe o binecuvantare. Ea sa-ti fie rod a bucuriei si a sperantei! Credinta si iubirea sa te insoteasca pretutindeni, iar implinirea s-o intalnesti la orisicare pas.
La multi ani fericiti!
Fie ca, incepand cu noul an de viata, destinul sa devina si mai bun. La multi ani!
Multa sanatate, fericire, alaturi de cei dragi, sucese din plin, alaturi de frumosul si traditionalul "LA MULTI ANI"
chiar daca sunt frumosi acesti trandafiri sunt sigur ca nici unul nu are frumusetea si mirosul tau.
Iti doresc din suflet
Viata sa-ti fie asemeni
unui drum pe care sa te insoteasca
adevaratii prietenibig grinragostea si Optimismul!
Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele.
La multi ani!
Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele
chiar daca as cauta toata viata flori pentru tine, nu as reusi sa gasesc un buchet care sa semene macar putin cu frumusetea buchetului de flori pentru tine din inima mea!
Priveste aceasta zi speciala ca pe o noua pagina din povestea ta de viata, o poveste tot mai frumoasa cu fiecare an ce vine!
Zilele vor fi mai frumoase alaturi de tine, noptile vor fi mai fericite, iar tu mereu mai surprinzator de frumoasa! La multi ani impreuna!
Cu ocazia aniversari tale eu iti urez multa,multa sanatate,fericire.dragoste sa iubesti asa cum stii tu mai frumos.
cel care te iubeste iti doreste ca Dumnezeu sa te aiba in paza si sa iti deschida toate drumurile spre inima mea
LA MULTI ANI! Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume. Primeste urarile mele de bine si acesta minciuni nevinovate.
Priveste aceasta zi speciala ca pe o noua pagina din povestea ta de viata, o poveste tot mai frumoasa cu fiecare an ce vine!
La multi ani, plini de fericire si impliniri! Sa te pupe norocul si sa ai numai zambete si soare in calea ta!
Sa-ti dea Domnul sanatate,
Judecata inteleapta,
Viata lunga pamanteasca,
Ce doresti sa se-mplineasca!
De ziua ta as vrea ca luna sa nu coboare asa devreme si cand coboara ea sa-ti aduca un cer senin si plin de stele... si prima stea ce-o sa rasara as vrea sa fie steaua ta... tu sa-i surazi ea sa-ti spuna: LA MULTI ANI din partea mea!
Sa cresti mare si cuminte,
Multi ani de-acu-nainte
S-ai parte de fericire
Sanatate si iubire,
De tot ce-i mai bun pe lume
De la mine ganduri bune
S-ajungi 100 de ani
Mult noroc si LA MULTI ANI!
Un buchet de culoare si veselie care sa va aduca noroc in viata si prieteni in casa in acesta zi!
Tot ce-ti doresti, tot ce-ti lipseste si-ti foloseste, sanatate, prieteni adevarati, copii sanatosi si multa bucurie!
Daca as avea o singura floare pentru fiecare clipa cand m-am gandit la tine, m-as plimba in propria gradina.
O floare discreta, pentru o persoana atenta!
De fiecare data cand te uiti la aceste flori sa stii ca cineva, departe, se gandeste la tine. As vrea sa fie mai multe moduri in care sa-ti spun ce insemni pentru mine. Iti trimit cate un sarut ascuns in petalele fiecarei flori.
La multi ani! Viata sa-ti frumoasa si colorata ca acest buchet de trandafiri.
La multi ani!
Cand orologiul noptii va limita hotarul
Si cu batai scurte va mai trece un an
In cinstea tineretii vom ridica paharul,
Urandu-ti: sanatate si un sincer
LA MULTI ANI!

surioara mea batting eyelashes
Azi.de ziua numelui.iti urez si eu surioara sa fii iubita...si sa ai parte de tot ce iti doresti Magia sarbatorilor si cumpana dintre ani sa te surprinda fericita cum nu ai fost pana acum si asa sa ramai nu pentru un an, nu pentru doi ani ci pentru tot restul vietii"La Multi Ani!"

urare atipica
Ai grija de sufletul tau si picteaza-ti viitorul doar in culori trandafirii! Doar asa nu vei fi un.daltonist al inimii

Crede in vise
Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. Este ziua ta si numai a ta. Azi trebuie sa crezi in visele tale!

E doar a ta
E doar a ta, daca sti sa o pretuesti... eu ti-o daruiesc cu toata dragostea mea fata de tine, ai grija de ea, este doar a ta. Te iubesc si ti-o fac cadou de ziua ta. Te iubesc nu ma uita

bonne anniv
je te souaite un tres "bonne anniversaire" et que tu sois heureux,mon coeur

O floare de ziua ta
Intr-o gradina inmiresmata
ma plimb si-o floare imi zambeste.
O alta floare mai frumoasa
ca-i ziua ta imi aminteste.
M-aplec sa rup firava floare
ca sa ti-o daruiesc,
o strang in brate si-o sarut
si simt apoi cat te iubesc!
Dar floarea iute se ofileste
si nu pot sa ti-o dau asa,
deci singurul dar iubito
e "La Multi Ani" din partea mea!

La multi ani!
La multi ani! Sfantul Andrei sa te calauzeasca mereu!

Sa ai parte de ...
Iti doresc o ora de liniste, o zi de pace, o saptamana de bucurii, o luna de impliniri, un an de sanatate, un veac plin cu bani si un traditional "LA MULTI ANI"

LA MULTI ANI!
Este cel mai dulce sarut pe care ti-l daruiesc virtual, pina va veni acea zi sa te Sarut real. Te iubesc.

Te sarut
Este cel mai dulce sarut pe care ti-l daruiesc virtual, pina va veni acea zi sa te Sarut real. Te iubesc.

La mullti ani!
Astazi, fiind o zi frumoasa
Si stiind ca-i ziua ta,
In parfumul diminetii
Tin a te felicita.
Astazi, ziua fericirii
Pentru tine a sosit;
Iti doresc in a ta viata
Numai drumul aurit,
Flori frumoase, fericire
Sa rasara-n calea ta,
Iar acum, te rog, primeste
LA MULTI ANI din partea mea.

Anii trec impreuna
La multi ani in voie buna, sanatate, fericire, bani sa avem pentru o mie, sa dam la dusmani de stire, la prieteni multumire ca ne stiu de omenie!Iar la anul viitor, invitatii sa le dam pentru nunta in pridvor!

Onomastica
De ziua ce-ti surade-n prag
Si-i porti frumosul nume,
Eu iti doresc tot ce-i mai drag
Si mai frumos pe lume.

LA MULTI ANI !
Cu ocazia zilei de nastere si cu ocazia Anului Nou , iti doresc multa sanatate , fericire si belsug alaturi de cei dragi !
La multi ani !

La multi ani
Cu ocazia zile tale de nastere, iti doresc din toata inima si cu toata caldura sinceritatii cele mai dulci si calduroase urarii si traditionalul La multi ani! Printesa vieti mele. Te iubesc enorm si nu te voi uita niciodata.

Ioana - dar al lui Dzeu
Cu ocazia sarbatorii zilei tale de nume, iti doresc multa sanatate, fericire si tot binele din lume si sa ai parte numai de zile senine si insorite! Precum Sf. Apostol Ioan era ucenicul preferat al lui Christos, cel pe care acesta il iubea cel mai mult dintre ucenicii sai, asa iti doresc si eu tie, Ioana, sa fie unul dintre cei mai iubiti si preferati copii ai lui Dumnezeu. Iar daca pana in acest an al solemnitatii zilei tale nu aveai cunostinta de etimologia cuvantului Ioan, afla acum asadar ca acesta semnifica - dar al lui Dumnezeu, daruit de Dumnezeu. Iar asa cum iubirea si darul lui Dumnezeu, care este izvorul vietii si al oricarui bine, sunt vazute existand din mai multe perspective: in lumea greaca si latina prin notiunea de lumina, in lumea germanica prin notiunea de bine si in lumea slava prin notiunea de bogatie, asa iti urez si eu tie ca gasindu-te sub protectia lui Dumnezeu sa devii tu insati bogata, mai ales in intelepciune si iubire. La multi ani!

Urare
Ne face deosebita placere sa-ti transmitem, cu prilejul zilei numelui, urari calduroase de sanatate, liniste sufleteasca si bucurie, tine si cei ce-ti sunt dragi.
La Multi Ani!

urare pentru cei tari la suflet
Frisca, multa frisca, LA MULTI ANI CU SANATATE, bucurii si sanatate si surprize in tort, picante si fierbinti
Cu drag,

LA MULTI ANI.
cu ocazia zilei tale de nastere iti dorim sa a-i parte de zile senine,sanatate si multa fericire alaturi de parinti si fratior,iar mai tarziu de alesul inimii.LA MULTI ANI.==TE SARUTA DRAGASTOS

La multi ani
Astazi, fiind o zi frumoasa
Si stiind ca-i ziua ta,
In parfumul diminetii
Tin a te felicita.
Astazi, ziua fericirii
Pentru tine a sosit;
Iti doresc in a ta viata
Numai drumul aurit,
Flori frumoase, fericire
Sa rasara-n calea ta,
Iar acum, te rog, primeste
LA MULTI ANI din partea mea.

La multi ani iubire !
Iti doresc un munte de sanatate, o mare de iubire si un ocean de fericire !

La Multi bAni!
Bucuria lumii toata,
Zi de zi-n usa sa-ti bata,
Bunul Dumnezeu sa-ti dea,
Tot ce iti doresti s-ai vrea!

Pentru tine
Sa iti fie viata minunata ca un curcubeu rasarit in razele soarelui dupa ploaie, iar fiecare culoare sa iti aduca aminte de mine si de dragostea mea netarmurita pentru tine, La multi ani, iubire!

de ziua ta
De ziua ta eu iti doresc,
Tot ceea ce este firesc,
Un an tu mai implinesti,
Si ce-ti place sa primesti/
sa iubesti, sa fii iubita ,
si sa traiesti fericita,
Sa ai si tu printul tau,
Si sa va iubiti mereu

Pentru andreea
Ne gandim cu totii la tine si pentru ca astazi este o zi speciala iti uram un sincer LA MULTI ANI!

De omenie
La multi ani in voie buna, sanatate, fericire, bani sa avem pentru o mie, sa dam la dusmani de stire, la prieteni multumiri ca ne stiu de omenie!

Prietene mereu
Stii ca prietenii sunt importanti in viata noastra uneori, poate cei mai importanti de aceea vreau sa cred ca prietenia noastra valoreaza mai mult decat orice alte lucruri scumpe din aceasta lume...pentru ca eu te iubesc mult iti spun si in acest an "LA MULTI ANI!" si sper sa mai apuc sa iti zic si in urmatorii ani...Succes in viata!

La multi ani !
LA MULTI ANI, mult, mult noroc in dragoste, mult, mult succes in afaceri si multa, multa, multa sanatate !

Iti doresc
Iti doresc sa mergi pe un drum numit viata, sa te impiedici de un ciob numit noroc, sa cazi intr-o prapastie numita fericire si sa culegi o floare numita iubire!

Cer senin
Un cer senin si fara nori
Ca viata ta sa fie
Sa ai in cale numai flori
Succes si bucurie!

Sa ai parte
Sa ai parte de inca o primavara frumoasa si de inca multe altele si mai frumoase.
Fie ca soarele sa-ti zimbeasca de fiecare data si sa iti incalzeasca sufletul cu fericire si bucurie
Sa fii mereu vesela si iubareata si sa traiesti viata din plin!

La multi ani
Draga mea draga,
Ai reusit sa mai prinzi inca un trandafir in buchetul tau. Fie ca Cel de Sus sa vegheze mereu asupra ta, sa ai parte numai de bucurii, sanatate si tot ceea ce-ti doresti sa ti se indeplineasca.
La multi Ani!

Cu drag!
La multi ani!
Vreau sa stii ca imi esti tare drag si sper sa mai am parte de zile alaturi de tine pline de haz, bucurie si tristete, armonie si certuri mici, insa pline de prietenie. Te iubesc mult prietenul meu drag si iti urez multi ani fericiti, sanatosi si plini de realizari!

La multi ani!
Nu te-am uitat si iti doresc sa ai o zi plina de impliniri.

Draga noastra, draga
Un gind senin si sincer, citeva soapte trimise din partea noastra, care sa iti spuna la urecheIUBIRE,FERICIRE, SANATATE! LA MULTI ANI!

Sa traiesti viata din plin
La multi ani! Sa ai parte de inca o primavara frumoasa si de inca multe altele si mai frumoase. Fie ca soarele sa-ti zambeasca de fiecare data si sa iti incalzeasca sufletul cu fericire si bucurie. Sa fii mereu vesela si iubareata si sa traiesti viata din plin.
Te pup, [numele tau].

ingerasul...
Inima mea ar fi prea mica fara dragostea ta, zambetul meu ar fi prea trist fara guritza ta, iubirea mea nu ar exista fara de tine
de ziua ta iti daruiesc inima mea

poezie de ziua ta
Catelush cu parul cret
Sa ai Jeepul in cotet
Si o vila cu piscina
Cindy Crawford de vecina
O lopata pentru bani
Sanatate, la Multi Ani!

din suflet
Lucrurile mici pe care le facem si le spunem au mare importanta in timp ce noi ne urmam calea.Un gest frumos poate sa ia povara umerilor obositipe drum.O vorba buna poate indulci inima precum o ploaie de vara peste florile insetate.Cata bucurie tasneste deodata din lucrurile mici si simple,deci simplu dar din suflet "LA MULTI ANI!"
LA MULTI ANI!
Fie ca ziua asta sa fie inceputul a tot ceea ce vrei in viata!Si fie ca viitorul sa-ti fie intesat cu lucruri de bine!Astazi si in fiecare zi,ma gandesc la tine si iti urez o zi de nastere plina de fericire,liniste si momente de neuitat!Fie ca ce e mai bun sa vina de acum incolo!LA MULTI ANI!

Un sarut cu dragoste!
Te sarut, iubita mea! Esti frumoasa ca o stea! Nici nu stiu cum am putut, a uita de ziua ta! Dar acum iti daruiesc, un sarut cu dedicatii! Te iubesc, iubita mea!

La multi, multi ani
Un gand senin si cateva soapte trimise din zari indepartate sa-ti spuna la ureche clipe curate, IUBIRE, FERICIRE, SANATATE.
LA MULTI ANI! Sa fii iubit/a si fericit/a

La multi ani!
Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale,lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii.Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate visele si dorintele.LA MULTI ANI!

numai de bine
Lovite-ar cu putere cele mai mari bucurii.Crapa-s-ar butoiul cu sanatate deasupra ta. Impiedica-te-ai de sacul cu bani. Bate-te-ar norocu' sa te bata. LA MULTI ANI!

LA MULTI ANI
Cu ocazia zilei de nastere noi iti dorim tot binele din lume si mult succes in toate! LA MULTI ANI!

Sa fii fericita
Din adancul sufletului iti doresc ca anii ce se scurg sa treaca precum razele soarelui mangaie o trestie umeda si batuta de vant, precum iubirea alina sufletele suferinde. Sa fii fericita si mereu insotita de cei care merita sa te iubeasca.
LA MULTI ANI !

Este ziua ta!
Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. Este ziua ta si numai a ta. Azi trebuie sa crezi in visele tale!
LA MULTI ANI!

De ziua ta la multi ani! In viata sa te impiedici de un bolovan de NOROC, sa calci intr-o balta de FERICIRE, sa te stropesti din cap pana-n picioare cu IUBIRE si sa fi SANATOS!

Crede in vise
Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. Este ziua ta si numai a ta. Azi trebuie sa crezi in visele tale!
LA MULTI ANI!

La Multi bAni!
Un ocean de sanatate,
Un munte de noroc,
Un camion cu bani,
Si un sincer

LA MULTI ANI!

La multi ani
La multi ani cu veselie
Sanatate pe vecie
Casa plina de bucate
Dragoste pe saturate
Bani la greu
Noroc cu carul
La multi ani si sus paharul!

Dorinta zeilor!
Iti doresc ca anii ce-i implinesti astazi sa-ti aduca stralucirea si frumusetea stelelor, intelepciunea si puterea zeilor, dorinta de a iubi si de accepta sa fii iubit si tot ce are lumea asta mai bun in ea! Si de-ar fi ca zeii sa-mi indeplineasca dorintele iti mai doresc "tinerete fara batrinete si viata fara de moarte!" Multi ani fericiti!

La Multi ani Buna!
La Multi Ani! Sa ti se indeplineasca orice dorinta, Sa fii sanatoasa, Sa fii vesnic tanara! (de la Profir Cristian)

La multi ani
Un parintesc si, deci, cordial "La Multi Ani", cu toate cele dorite, sanatate si binemeritata

Muzica:
The Pretenders - I'll stand by you

Queen - You're My Best Friend

The Rembrandts - I'll be there for you

Mariah Carey - Anytime You Need A Friend

Enrico Macias - Mon ami, mon frère

Mirabela Dauer-Prieten Bun

Catalin Crisan - Prietenia noastra

Alexandru Jula - Prietenia

Cromatic -Prietenia

Adda-Prietenie adevarata

3 răspunsuri:
| R9kitty a răspuns:

Pai uite un link cu niste mesaje ffoarte dragute de prietenie, le-am folosit si eu, si cea mia buna prietena a mea a a fost impresionata:

http://www.dedragoste.com/......enger.html

Si altellle:

http://www.fetesibaieti.ro/mesaje_pentru_prieteni.html

http://www.mesaje.md/mesaje-de-prietenie/

http://mesaje.sentimente.ro/prietenie/

http://www.mesajecudragoste.ro/......tenie.html

http://www.dedragoste.com/......estii.html

Si niste melodii:

Adda-Prietenie Adevarata
Arssura- ai mei
Arssura - Oriunde ai fi
Hannah Montana- True friend
Demi lovato - gift of a friend
HI-Q-Asa-s prietenii
Queen - Friends Will Be Friends
Vama Veche-Prieteni
Toybox-Best friend
Clipe - I'll Be There for You
Jason Mraz- Song for a friend
Vitamin C - graduation

Cam astea sunt mai reusite. Sper ca te-am ajutat
. Bye:*

| bebelusa_9541 a răspuns:

Adda-prietenie adevarata...asta e cea mai potrivita melodie

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute