| Ionicutza a întrebat:

Cine poate sa imi dea cele mai frumoase statusuri de prietenie? Vreau sa ii arat prietenei mele cele mai bune cat de mult tin la ea! Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| fluture156 a răspuns:

Http://statusbun.com/? cat=7 Sunt o gramada, sper sa gasesti unul potrivit.

2 răspunsuri:
| AdrianaValentina a răspuns:

Nu ar trebui sa-i arati cat de mult tii la ea prin niste statusuri stupide...arata`i asta prin gesturi.

| Luci1993 a răspuns:

Hm, tu ii areti cat de mult tii la ea prin statusul de la mess? o sa dureze mult relatia voastra...
Cum a zis si Adriana de mai jos, arata-i prin gesturi nu statusul de la mess -_-