| enTine a întrebat:

Maine e ziua prietenei mele cele mai bune. Dati-mi niste mesaje de felicitare frumoase. Am cautat pe net, dar nu sunt frumoase. Dau Funda celor mai multe si mai frumoase mesaje! :*

Răspuns Câştigător
| KateMiddleton a răspuns:

Eu nu cred ca mesajele copiate de pe internet o pot impresiona cu adevarat.Scrie cat de mult tii la ea, cat de scumpa e, ca-ti aduci aminte in momentele grele de ea.Nu incerca cuvintele profane si fara mult sens.
Spune-i ceea ce simti, asta o va impresiona si va intelege cat de apropiate sunteti.
Te pup pa pa!

2 răspunsuri:
| muziclive a răspuns:

"Draga mea prietena, se spune ca prietenia este ca o floare si trebuie udata si ingrijita pentru a fi mereu minunata.Iti urezi tot cei mai bun in viata iar sufletu si trupul tau sa fie inbalsamat in fericire, sanatate si iubire. Cu drag x(numele tau)sper ca te-am ajutat si poate ma vei ajuta si tu cu o funda!

| Lavinateen123 a răspuns:

,, Imi esti mai draga ca lumina soarelui, mai buna ca mirosul florilor si mai frumoasa ca luceafarul.,,
Pe o felicitare cu flori si o poza cu ea, ar iesi super!