| heartagramlola a întrebat:

Hei, va rog sa imi spuneti si mie ce parere aveti despre Ville Valo sau macar daca va place. Totodata, daca va place Epica sau Slipknot. Cine e fan sa imi da un raspuns

7 răspunsuri:
| woody_9489 a răspuns:

Ville Valo e bun rau. drooling sunt topita dupa el si as da orice sa il vad in carne, oase si tatuaje laughing vocea lui e ataat de perfecta

| ZiZix a răspuns:

Ville valo este cel mai dragalas, scump si minunat baiat acre exista, in afara de bill si tom de la tokio hotel.hehe,,sunt topita dupa him si muzica lor

| Dasey a răspuns:

Toti trei mi se par absolut geniali, mai ales simone de la epicahappy dar te rog sa-mi spui la ce te-ai referit atunci cand ai zis ca stim noi(mi-ai lasat un comentariu la o intrebare despre TH)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hehehappy eram innebunita dupa HIM cand eram mica. ce vremuri...cred ca am si acum o multime de postere si articole cu ei, cana cu ville, cduri, tshituri, autograf si poze de la concert. chiar daca nu mai sunt fan, "pasiunile inflacarate" din adolescenta nu se uita niciodata. epica nu mi-a placut niciodata nici slipknot, insa ei au niste melodii a caror versuri le stiu si acumhee hee "vermilion pt2" "snuff" "before i forget" etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slipknot FTW. Am 2 hanorace cu Slipknot, 2 bratari, 1 bluza. Ii iubesc.

| Roxata a răspuns:

Ville Valo canta mirific! Epica nu ascult, insa Slipknot are doar o melodie frumoasa care`mi palce si mie.`!

| Ermine a răspuns:

Ville este formidabil,el este un cantaret adevarat,sunt multi cantareti care au voci comune, cateodata nu poti sa le distingi, dar Ville are o voce unica.