| Mary Marry a întrebat:

Hei va vine sa credeti ca pe 25 iunie se face 1 an de cand a murit Michael?
Mie nucrying

Răspuns Câştigător
| l0rre a răspuns:

NU imi vine sa cred, deoarece lumea in aceasta perioada a vorbit mult despre el.Nici nu stiu cand a trecut un an
sad
crying

10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da! da! da!
timpul zboara. sad
sa vezi ca o sa inceapa iar cu MJ cu documentare, cu muzica, o sa iasa lumea in strada si pe urma iar il uita toti. straight face

| xSoaked a răspuns:

Cand am aflat ca a murit, nu mi-a venit sa cred, efectiv sad mi s-a parut ireal. da, nu imi vine sa cred ca regele pop a plecat din lumea noastra de 1 an. i love Michael forever :X
R. I. P. King of Pop

| JsBeibDOLL a răspuns:

Timpu trece repede, nu avem ce sa facem.Iti vine sa crezi ca in primele luni dupa moarte, a fost atat de publicat si acum nu mai vorbeste nimeni despre el? Mie da. Unii au profitat dupa moartea lui.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Îţi vine să crezi că acum un an 90% din Românie chiar credea că o ducem bine şi că totul e perfect şi că băsescu e soluţia pentru România?! Mie nu!

| madalicious a răspuns:

Nici mie nu-mi vine a crede. :9 Eu eram in masina spre Liesti, cand am auzit, la inceput nu dadusem atentie, credeam ca este un zvon, ca sa-si faca publicitate, dar... sad

| KellyGreen a răspuns:

Vai de mine ce eveniment!rolling on the floor

| andrei95 a răspuns:

Asta este trece repede timpu maine poimaine ne vedem ca avem 60 de ani

| bianka_6461 a răspuns:

Nu ma intereseazalaughing

| dddddadada a răspuns:

Huuuu

| solange_8034 a răspuns:

Nici mie