| raspa a întrebat:

Credeti ca Michael Jacasaon a murit sau a fost doar o inscenare?

Răspuns Câştigător
| GoSsip GiRl a răspuns:

Eu una cred ca a fost o inscenare. Dar:Este oficial. Michael Jackson a fost omorat. Megastarul a murit din cauza unei intoxicatii acute cu propofolsad. Medicul personal al artistului, dr. Conrad Murray este vinovat.sadSi sunt sigura de mine.

Imi pliseste Michael Jackson din toata inima meacrying.

13 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Nu, nu este sigur o inscenare... Din pacate este adevarat.Alta intrebare se pune. E sau nu e de vina medicul lui personal?

| carminaburana43 a răspuns:

Harciog eu ti-as da fundita asa de inteligent ai raspunslaughing! Dar nu eu am pus intrebareahappy

| juniper a răspuns:

Chiar a murit, dar unii dintre fani, adica toti din lumea intreaga halucineaza si il vad viu.

| vilmaristul a răspuns:

Cand a murit elvis, aveam cca. 18 ani si tot asa se zvonea
a murit si atat; a murit si pentru noi si pentru ei si pentru el
important este ca a fost si va ramane in inimile noastre cel mai bun
el e viu in mintea si inima fanilor1

| BiiBiis a răspuns:

Eu cred ca a murit. Adica ganditi-va putin. de ce sa-si insceneze moartea? ce ar fi avut de castigat cu asta? plus ca el avea de facut un turneu in Londra si nu cred ca dupa atata repetat miscarile pentru concerte si toate cele sa "moara, dar de fapt el sa fie undeva ascuns" chiar nu cred.

| BiiBiis a răspuns:

Eu cred ca medicul lui l-a ucis.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Harciog merita fundita tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jacasaon traieste cu siguranta dar Jackson a murit irecuperabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
A decedat în urma unei supradoze.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traieste vesnic.doar este un idol nu? si rajele la fel.si altii care au murit dar totusi traiesc. din idoli au ajuns ingeri.au parcurs procesul de cadere, invers.de fapt ei au murit ca oameni. dar traiesc ca legende.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine e Michael Jacasaon? Eu stiu un nume aproape la fel: Michael Jackson.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce om a fost, la cat a suferit in viata, la ce suflet buna avea, nu isi inscena el moartea tocmai acum, cel putin isi lua la revedere de la fani prin acel concert.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei, nu-mi spune ca a murit si Jacasaon! sad