| Aditzaaaa a întrebat:

Salut sad. Va vine sa credeti ca pe 25 iunie s-au implinit 2 ani fara regele muzicii pop?! Cum va simtiti fara Michael Jackson?/

Răspuns Câştigător
| AnaMarya_2614 a răspuns:

Bun, deci, eu cred ca noi simtim cel mai putin lipsa lui. Gandindule la cele 3 sufletele care au ramas fara tata, si gandindu-ne la toti copiii sarmani pe care direct sau indirect, i-a ajutat, aducandu-le macar un zambet pa fata indurerata. Multi au fost salvati prin cele vreo 33 de fundatii pe care le avea in momentul mortii. Cred ca si acei fani infocati care veneau din orice colt al tarii doar ca sa-l vada in concert. Personal nu am fost pasionata de el(aveam 9 ani) dar dupa moartea lui am mai "investigat" despre el si chiar l-am indragit. Mare pierdere! Pacat!

3 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Ca înainte. Nu îmi era un prieten apropiat sau ceva de genul, îmi plăcea muzica lui, dar nu o adoram. Nu zic că nu îmi pare rău că a murit sau că nu am fost şocată când am aflat vestea, dar cursul vieţii noastre continuă şi fără el.

| Sconcsiş a răspuns:

Eu, la fel. Fanii, rău. Familia, şi mai rău.

| Alicia4408 a răspuns:

No words sad Ce e cel mai dureros pentru unii fani e ca toata nebunia si toate omagiile acelea din vara anului 2009 a fost trecatoare...acum nimeni nu isi aduce amite de el. Si cum a spus si AnaMarya cred ca decat foarte putini oameni s-au gandit la copii care cred ca au suferit dublu fata de totii fanii lui.