| crazy_girl a întrebat:

Ce fel de muzica si ce artisti va plac?

25 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai ascult rock, Hip-Hop si Rap.happy
Artistii sunt cam multi.big grin

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Rock (balade, heavy), Folk (my love), Trance.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Rock (balade, heavy), Folk (my love), Trance.

| inna a răspuns:

Imi place mult Justin Timberlake.

| MisterKat a răspuns:

Jazz, Blues. Michael Buble
Pop - Leona Lewis
Rock - cam majoritatea trupelor...

| dulshe a răspuns:

PoP, HiP-HoP and RaP (pai sunt multi caremi plac)

| catalina_2916 a răspuns:

Rapp, house, hip-hop; iar artisti:puya, jay sean, jay-z, justin timbarlake, inna, cat deluna etc...

| Jonsdottir a răspuns:

Rock, pop-rock si punk, artisti marilyn manson, avril lavigne...la la la (etc)

| Abcfunny a răspuns:

Rock/Metal/Heavy Metal

| d33a a răspuns:

Buna, mie imi place muzica house ( Inna, David Deejay, Dj Project, Fly Project, Depcentral...), hip hop ( Puya, BUG Mafia ) si rock ( Tokio Hotel, Marilyn Manson ).

| littlesunshine a răspuns:

Imi place muzica buna. oldies ('70-'90) metal forever, jazz si blues.
Artisti? Foarte multi. Opus, Deep Purple, Pink Floyd, Edit Piaf, Cat Stevens, Gary Moore, Barry White, Dire Straits, Muddy Waters, Elvis Presley, Enya, Era, Enigma, Johan Strauss, Mozart, Frank Sinatra, Queen, Smokie, Creedance Clearwater Revival, Abba, Boney M, 10CC, Shakin Stevens, Joe Cocker, Wham, Depeche Mode, Elton John, A-ha, Tina Turner, Berlin, Pet Shop Boys, Sting, Sandra, CC Catch, Billy Idol, Black, Fleetwood Mac, Roxette, UB40, Harry Nilson, Andy Williams, Uriah Heep, Harry Belafonte, Ray Charles, Nat King Cole, Louis Armstrong, Janis Joplin, Aretha Franklin, Joe Satriani, Demis Russos, Judas Priest, Iron Maiden, Julio Iglesias, Led Zeppelin, Leonard Cohen, Scorpions, ZZ Top, Vaya con Dios, Valeriu Sterian, Compact, Iris, Cargo, Vama Veche, Therion, The Doors, The Cranberries, Jewel si lista poate continua.

| Stixie a răspuns:

Depinde de stilul sau genul fiecăruia. Mie una îmi place muzica rock şi cea uşoară. Iar artişti, români nu am pentru că toţi sau dat să cânte în engleză ceea ce mi se pare chiar penibil.Pt că englezii nu ar cânta niciodată în românăwinking. Mis-Teeq :X

| danutzzz1992 a răspuns:

Imi place orice fel de muzica care merge ascultata la o petrecere la o nunta, acasa, dar nu imi plac cele cu prostii gen "poezii" gen la familia, parazitii, puya...etc!

Răspuns utilizator avertizat
| ionnik a răspuns:

Nana-let it rain(incerca melodia probabil nu stiu artistul), si DEPECHE MODE :X:X:X:X

Răspuns utilizator avertizat
| justi a răspuns:

Imi place muzica straina laughing

| emokid9329 a răspuns:

Rock; hard-rock; metal; punk; emo; black-metal; indie-emo; gothic; screamo...artisti...dany de la cradle of filth si children of bodom toti tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock si punk si artisti zic doar doi Bill Kaulitz si Avril Lavigne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica buna si artistele fragede.trufanda, cutiutza, trufanda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Orientală și fan Elvis Presly.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ascult orice fel de muzica in afara de manele si populara.Imi place foarte mult Pink, James Morrison, Michel Jackson, Bionce etc.

| beautifulzero a răspuns:

Http://www.last.fm/user/beautifulzero Imi plac tot felul de genuri muzicale, dar acolo ai sa vezi mai multe.

| rich a răspuns:

Sa fie straina....hip hop roman...si mai multe fara manele...bn k la un chef merg manelele...