| Annaaaaaa a întrebat:

Hei! Vreau sa ascult niste melofii noi vrea sa-mi largesc orizontul ca sa zic asa...numai ca mi-am dat seama ca nu prea stiu de unde sa incep. Asa sa va intreb pe voi.Ce cantece, formati, cantareti..etc va plac? Poate sa fie muzica clasica, rock, country. absolut orice gen si din oricare perioada.Cu cat e mai diversificat cu tata mai bine. Orice e bine venit cu EXCEPTIA MANELELOR.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| irishine a răspuns:

Cauta pe facebook pagina Hallucination, mie imi plac foarte mult postarile happy poze, muzica. Inafara de asta...India Arie- Beautiful, Lucy Spraggan-Unsinkable, Marc Anthony-you sang to me, Sunrise avenue - you can never be ready / welcome to my life,Jetta-take it easy / feels like coming home, Annie Lennox - I put a spell on you, Paloma faith - only love can hurt like this, Everlast-Anyone, Incubus-Drive, Jarrod Niemann-Lover,lover. Shinedown-i'll follow you Kwabs-Pray for love, Sugababes-ugly, Asculta trupe gen Coldplay,artisti gen Ed Sheeran, Ron Pope, Birdy, sam smith, Tracy Chapman... sper sa-ti placa macar ceva big grin

| irishine a răspuns (pentru irishine):

Am uitat ca ai cerut piese noi... daca ai alte gusturi gen muzica romaneasca...comentariul meu e inutil laughing sau cine stie happy