| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Vreau sa canta la orga pe care o am. nu am mai cantat de mult.
stie cineva unde pot gasi partituri? adica cartea de muzica e in banca la scoalacrying
de ex. oda bucuriei?happy
cine stie siteuribig grin?
Funitza:*

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Www.tabulaturi.ro
In acorduri pentru chitara si pian (deci si orga). Trebui sa stii sa le tii.

10 răspunsuri:
| Teooo a răspuns:

Buna

http://www.music-scores.com/ e doar cu muzica clasica dar e fain

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Iti poti cumpara "Mica metoda de pian". Are tot felul de cantece si cantecele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreau.am 10 ani si stiu putin uite: si si do re re do si la sol sol la si si la la si si do re re do si la sol sol la si si la la. restul il vreau si eu.

| alexzia a răspuns (pentru anonim_4396):

Si u ai zece ani ca mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu nimic dar vreau sa invat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba nu stiu sa cant la orga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau
aha

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In capul tau

| alexzia a răspuns:

Am 10 ani si stiu sa cant la pian de 2 ani

| alexzia a răspuns:

Si e super