| LittleMee a întrebat:

Hei vreau si eu melodiile lui Nini de la disney channel.(pe toate)va rog multumesc

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

1. Nini- Arriba las ilusiones(este melodia de inceput)
2.Nini- Tengo(este o melodie care o canta Celina si o reprezinta)
3.Nini-No te importa(este o melodie de dragoste intre Nini si Tomas)
4.Nini-Que sabes de mi
5.Nini-Eso no se hace(este o melodie care o canta Nini)
6.Nini-Mamas del alma(este o melodie care o canta Nini despre copii si mamicile de suflet)
7.Nini-Mi romeo(este o melodie a lui Nini dar care o canta Lola si Martin pentru ca le reprezinta povstea lor de dragoste)
8.Nini-Mi enemigo conmigo(este o melodie care o canta nini despre nicolas si ea)
9.Nini-4,3,2,1
10.Nini-Que sensacion
11.Nini-Arriesgate
12.Nini-Te amo mas(este o melodie care o canta Nini si Tomas impreuna)
13. Nini-Reirse es gratis(este o melodie despre petreceri care o canta Nini)
14. Nini-No creo que pueda.

Astea sunt toate chiar daca aia a Celinei nu apare la Tv daca o cauti pe google o sa vezi. Sper ca te-am ajutat. Pa-pa.happy

12 răspunsuri:
| BlugiStramti a răspuns:

Pai scrii pe yotube "Eso no se hace" si apoi vezi in dreapta ca sunt mai multe .cp.pa kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog, impusca-te

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eso no se hacehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te amo mas, es un lio, eso no se hace, no te importa, mi romeo, 4321,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

vreau eso no se hace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti le dau is la mine pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cami si cred ca nini e foarte fericita ca e cu tomas si familia lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu chivari cosmin ioan de 25 de ani si vreau toate melodiile lui nini de la disney chenel pe toate va rog si va multumesc tuturor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Du-te si aruncate in lac