| NoLiesJustLove a întrebat:

Vreau si eu melodiile din filmul de este acum pe disney channel.

Răspuns Câştigător
| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Http://www.youtube.com/......p?/results
uite aici sunt cantece din el. daca mai ai vreo intrebare sa-mi spui.

4 răspunsuri:
| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Pai spune.ne numele filmului ca poate noi nu stim ce este acum de Disney Channel!

| NoLiesJustLove explică (pentru BeiiBiiiyoo):

Pai nu stiu cum se numestesad e cu 2 rapperi negri si cu o fata

| BeiiBiiiyoo a răspuns (pentru NoLiesJustLove):

Aaaaaa. se numeste let it shine (filmul )http://www.youtube.com/......p?/results
aici ai cantecele

| BeiiBiiiyoo a răspuns (pentru BeiiBiiiyoo):

Multumesc pentru funditaaa

| BeiiBiiiyoo a răspuns (pentru NoLiesJustLove):

Http://www.youtube.com/......p?/results
uite aici sunt cantece din el. daca mai ai vreo intrebare sa-mi spui.