| Bellany a întrebat:

De unde pot descarca melodiile de la nini (disney channel)
Dar si melodiile pe care le canta ea ca floricineta bertotti
Funda!

3 răspunsuri:
| infires a răspuns:

Poi trebuie primadata sa gasesti videoclipul dorit pe youtube si sa iei link-ul.Sa te duci aici: http://www.listentoyoutube.com/
Bagi link-ul acolo si astepti sa se incarce, dupa dai pe download mp3, dupa pe >>download mp3, si dupa e gata:) poti asculta in liniste!

Fundaaa? :X plizzi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| vity_1482 a răspuns:

Pai nu stiu daca merge descarcata dar eu am gasit o melodie pe disneychanel melodii nini si intri pe 7-lea sait si iti da o melidie de 2:38 in care canta ea cu florencia