| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa a întrebat:

Heii, am instalat nero, si nu stiu cum sa-l folosesc, imi poate zice cineva foarte amanuntit cel mai amanutit pas cu pas unde sa dau apoi iarai unde sa dau, si apropo, am incercat sa dau pe acolo si mi-a aparut un ala nu stiu cum se numea si imi zicea"nume.
company si dedesubt serial no si nu stiu ce trebuia sa fac tongue, vreau sa copiez niste melodii pe un CD, cine imi raspunde cel mai amanuntit ii dau funda!

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GP26K6gb3qU
http://www.youtube.com/watch?v=0syizFbmUV8
In caz ca ai alte versiuni sau cine stie ce lasa ce versiune ai si ce cd audio/mp3 vrei sa faci.

| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Du-te la bara de jos, Start, si acolo in spatiul acela scrii Nero. O sa iti apara programul, dai click pe el, si astepti sa dispara aia, sau daca poti sa ii dai tu X. Bafta

| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa explică (pentru iiSceneXX):

Pai daca ii dau X imi iese din tot tongue

| iiSceneXX a răspuns (pentru abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa):

Dar nu iti apare o fereastra mai mica in care sa scrie tot ce spui tu?
Incearca si dezinstaleaza-l, apoi reinstaleaza-l. Daca tot asa face, cauta alt program.
Incearca si descarca-l de aici. http://www.softpedia.com/......Free.shtml