| Alinaana123 a întrebat:

Heii! Aș vrea si eu niste idei de melodii pentru coregrafii! Va rog! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| mitu125 a răspuns:

Orice melodie este buna de coregrafie, doar sa stii cum sa dansezi.

Daca vrei un anumit tip de melodie, gen vals trebuie sa cauti( recomand pe Youtube, e cel mai simplu) dar poti cauta si pe TPU trebuie doar sa dai mai multe detalii ca ceilalti sa intelega despre ce vorbesti.

daca nu ai preferinte si vrei niste melodii la intamplare iti recomand sa cauti pe canalul the score.

Sper ca am fost de ajutor... funda?