| Andreea342 a întrebat:

Heii! Caut o melodie la care in videoclip apareau 2 baieti si 2 fete parca, aveau o geanta presupun cu bani si ii urmareau niste tipi..la sfarsit stiu ca au facut schimb de motoare sa scape de ei…ii mai vechi videoclipul, eu cred ca ar fi de la Taio Cruz dar nu o gasesc la el…canta un tip de culoare care seamana putin cu Taio (daca imi aduc bine aminte ). daca stie cineva... happy.o3

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andreea342 explică (pentru MadalinaMaria1995):

Nu ii asta sad aia ii mai veche de 2014...cred ca are mai mult de 5 ani... seamana videoclipul cu cel al lui Taio Cruz- Break your heart de aceea am crezut ca el canta dar nu ii la el

| Andreea342 explică:

Https://www.youtube.com/watch?v=LA1lXhVf_Do asta era...am gasit-o azi, in sfarsit :D :))

| KaZe2332 a răspuns:

Darude-Sandstorm