| pufy188 a întrebat:

Heii lume as vrea sa vand o chitara clasica e buna o dau cu 300 lei pretul e negociabil s-au cu 250 lei s-au 200 dar e aproape noua vreau sa o vand urgent deci ma ajutati plz pentru ca pe net am pus-o si nu ma contacteaza nimeni plus ca nha am nevoie de voi dau funda daca ma ajutati si poate doriti o chitara ma contactati la nr de tel 0730443024 s-au id mess sdoll923@yahoo.com

1 răspuns:
| Thunderstruck a răspuns:

Cine crezi ca va cumpara ceva de la cineva care nu stie sa scrie corect si care nu are probabil mai mult de 12 ani?