| DroopyDroop a întrebat:

Heii TPU! Stiti cui pot sa vand si eu un PlayStation 2 Slim negru cu joystick cu de toate in stare exceptionala nici o zgarietura? Ca nu prea gasesc pe nimeni care sa vrea ma intrebam daca e cineva pe aici care ar dori PlayStation2 uitati aici id meu de mess: adriansotu@yahoo.com sau puteti sa ma sunati: tel: 0723329808 mai bine ma sunati! Ok vedem cine doreste! A da este negociabil!
A da daca doriti este mai ok sa sunati va pot da toate datele! + fundita si voi cine vrea

1 răspuns:
| Herysys a răspuns:

Okazii in 3 saptamana l-ai vandut asa am facut euwinking