Întrebare recomandată | Finetti1313 a întrebat:

Heii TPU big grin Sunt persoane pe aici care au fost la Summer Well? Am nevoie de parerea lor despre transport, trupe, calitate, organizatori, orice. Dau funda, vot, ce vreti laughing Multumesc anticipat happy

8 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bună.

Şii eu vreau să merg la SummerWell anul ăsta, deşi da preţul e măricel pentru mine. Dar vin 10 trupe, iar o persoană plăteşte 200 lei pentru 2 zile. Mie mi se pare destul de ok, pentru câte trupe vin. ^^

Atât am vrut să spun. laughing. Mă bag şi eu în seamă.
Pa paa.

| Finetti1313 explică (pentru Emmeii):

Si eu as merge numai pentru Bastill si Tom Odell, dar nu stiu daca se merita atata deranj pentru un festival...

| Emmeii a răspuns (pentru Finetti1313):

Şi eu pentru Bastille şi The 1975. Eu una aş merge, dar să fie şi bani.

| NOBODY a răspuns:

Mergi. Dacă ai posibilitatea, du-te. Cel puțin pentru Bastille, The 1975 și Reptile Youth.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Eu nu am fost la Summer Well, inca sunt prea mica, am vazut e o reclama pentru Summer Well

| Blamely a răspuns:

Trupe sunt și mai bune și mai slabe. Prețurile lasă de dorit, dar organizarea e bună ce-i drept.

| carrie78 a răspuns:

Stie careva programul?

| postelnicu13 a răspuns:

A fost un prieten si a zis ca is numai trupe 90' 80' hipioti chesti daste si mai costa si mult organizatori is oarnge si Samsung galaxy s5 a da si inca ceva costa mult biletu. funda te rog