| AηdeLle a întrebat:

Heii!
Vreau niste melodii care va ajuta pe voi sa.thinking sa va simtiti mai bine atunci cand treceti prin momente mai aiurea. poate chiar atunci cand va simtiti deprimati straight face Vesele, triste, nu conteaza. Doar sa te faca sa te simti mai bine. Pt ca pe mine muzica ma ajuta, uneori straight face

5 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Ramona hanganu- pentru tine
adela popescu- hai sa iertam
adela popescu-iubire ca in filme

| soul2soull a răspuns:

Recomand KENNY G eu mai ascult si song of ocarina cad direct in paharul cu melancolie big grin si cateodata t-short

| eliza_7547 a răspuns:

Pai ar fi cazy---asculta-ti inima
dan balan----dragostea din 2...si cam atat... fundabig grin

| parvina a răspuns:

Yiruma - River Flows In You, toate lucrarile lui sunt bestiale, mie imi plac, si imi ajuta sa trec peste diferite momente...