| strawberry666 a întrebat:

Heiii
in videoclipul de la Loca, Shakira are dreadlocks? are parul putin ciudat.
http://www.youtube.com/watch?v=KewfYKJy8YU&ob=av2e

6 răspunsuri:
| Abb a răspuns:

@MuffinCatalina.cum ti. l faci asa.imi trimiti t rog un mesaj in care sa mi explici cum il faci.sau poate ai gasit vreun filmulet.mersi.
si in legatura cu videoclipul Shakirei. mie imi place cum are facut parullove struck

| Corbii a răspuns:

Nu nu are.big grin
E usor de facut.
Eu cand am parul drept.adica cand ma indrept am tendinta sa mi-l intorc si mi se face ca al eibig grin
In concluzie
Nu are

| ChrisHarrison a răspuns:

Ba da, Shakira are dreaduri. Daca ai sa scrii pe google-imagini ''dreaduri'' o sa.ti apara si o poza cu Shakira.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si mie mi se pare...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca are thinking