| BiancaByee a întrebat:

:* Vreau sa compun niste melodii, cateva idei de titluri sau versuri? Nu tin neaparat un anume domeniu. Cele mai bune primesc funda. Multumesc anticipat! :*

3 răspunsuri:
| SAMM0603 a răspuns:

N-o spun cu rautate, dar daca vrei sa compui melodii, nu crezi ca ar trebui sa te gandesti singura la titluri si versuri?

| mODIN a răspuns:

Vrei sa compui melodii dar nu ai destula imaginatie nici pentru niste amarate titluri? Eu iti propun sa renunti pana nu te faci de ras mai rau.

| VldB a răspuns:

Ce tip de melodii te tenteaza? ce gen iti place?