| Elena_Andreea_1996_TnbJ a întrebat:

Am nevoie urgenta de voi! Vreau niste versuri rime gen rap,pentru promovari, eu compun versuri si nu mai prea am idei... Rog urgenta! Cele mai bune dau funda happy. Ps: fara versuri copiate din alte melodii!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Haide-frate-ia-salamu'
e-salamu'-balabanu'
cel-mai-tare-e-n-tot-anul'

(asta dacă faci promovare de produse de mezelărie. Ce tare ar fi pe o melodie adecvată...happy

| StrongHeart a răspuns:

Un subiect anume?

| Ionut58282856 a răspuns:

Pai vad ca acum nu compui ...serios, cei cu atata furare de versuri. Tu esti constient ca daca eu iti fac rimele eu merit sa le spun nu tu?