| Debbiee a întrebat:

Heiii happy love struck Stiti muzica noua? big grin Am m-ai pus intrbrea si nu am primit nici un raspuns straight face love struck Msss`! love struck Fundda happy :*

Răspuns Câştigător
| bigelcid a răspuns:

Depinde ce muzica iti place.eu cand vreau muzica noua nu caut neaparat formatii nou aparute.ai putea de exemplu sa cauti pe you tube. Iei un videoclip care iti place si cauti apoi alti artisti (care de obicei sunt asemanatori) prin videourile de langa

2 răspunsuri:
| MuSk a răspuns:

Ce gen?

| Al3xandru_9065 a răspuns:

Depinde ce gen de muzica asculti daca iti plac muzitile de gasca (le poti gasi pe youtube) asa ca niste muzici aparute in 2011 care au mult succes
Este trupa camulfaj -cand canta Romania,,, asculta (trupa)
Camuflaj-Romania