| CocoaPowder7 a întrebat:

Hello! Am si eu o întrebare întrebătoare. După cum știti, am fost exclusi din Eurovision din cauza datoriilor TVR. Aveti idee de posturi online unde se poate viziona competiția?

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Posibil sa fie si alte live stream-uri pentru asa ceva, cand se deruleaza competitia, cauta-i pe google, sigur ii gasesti, doar nu sunt singurii TVR-istii care sa-i transmita in toata lumea.

| Aberdeen a răspuns:

La scurt timp după ce se încheie o poți găsi pe youtube, pe canalul oficial.

| CocoaPowder7 explică:

Ideea era sa urmăresc live, știu că pe YouTube voi găsi. Da, urmează să caut, speram sa știe cineva posturi străine care sunt și online, ce difuzeaza Eurovisionul. Mulțumesc amândurora tho!