| SomethingStrange a întrebat:

Hello! aseara pe music channel era o melodie cel putin,interesantalaughing). Era o tipa care statea in casa unei vedete, tipa era bruneta cu parul pana la umeri. In videoclip aparea cand facea dus( +18),nu se vedea cine stie ce, stay chill! si la nume am vazut why where what dar cand am cautat pe youtube...nimic. stiu ca zicea gen: All I think is good is a GANGSTER SHIT! va rog, help me!

Răspuns Câştigător
| pyma a răspuns:

Scrie asta pe YouTube:
King Fantastic-Why? Where? What? (Official Video 2012)
Ba se vede, cam tot rolling on the floor))))))).

| SomethingStrange explică (pentru pyma):

Nu ma doare de videolaughing) o descarc mp3 laughing

2 răspunsuri:
| ellenuk a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1ixTTnNXcZU ve asta cumva? nu m-am uitat la video sa vad daca e ceva cu dusul...