| BeYourserlf a întrebat:

Hello! Ce parere aveti de mini concertul INNEI de aseara de pe National Arena? mie mi-a placuthappy. funda

Răspuns Câştigător
| djkeyn a răspuns:

A fost frumos. Mie mi.a placut a facut atmosfera mai incitantahee hee.big grin

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu.Inna e buna la un singur lucru.Sa stea in genunchi in fata mea, si s-o trag de coada aia smechera si salbatica.Atat! smug

| Artemisia a răspuns:

Inna e varza :/

| GaByTzU_4919 a răspuns:

A facut playback

| PrecioussGirl a răspuns:

Imi plac melodiile ei insa acolo era meci nu concert sorry happy

| NELLSON a răspuns:

A fost foarte tare atmosfera concertul o surpriza pentru fanii mie mea placult dar meciua s-a terminat 0-0

| Eu_7717 a răspuns:

In sfarsit mai exista oameni normali care zic ca ina aia ii de *** laughing