| Bgirl98 a întrebat:

Hey{intrebare pentru cei din Constanta}Ce parare aveti despre concertul de aseara al lui Connect-r?! V-a placut sau nu. Argumentati.Vot si funda pt.raspunsul care mi-a placut cel mai mult happy{scuze de categorie}

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Nu sunt din Constanța, dar acolo este unchiul meu cu familia. Ei au fost la concert.

Mi-au spus că, celebrul Connect-r are o voce frumoasă, dar uneori a cam falsat pe ici pe colo. dar show-ul a fost oke.

Ei mi-au zis că pe o scară de la 1 la 10, i dau nota 9 +. big grin

| Bgirl98 explică (pentru Andarock):

MAi astept raspunsuri. Oricum iti multumesc pentru raspuns big grin

| Bgirl98 explică (pentru Andarock):

MAi astept raspunsuri. Oricum iti multumesc pentru raspuns big grin si ai dreptate cu ce ai ziswinking