| Aliiss a întrebat:

Cine are pls poze cu jonas brothers/selena gomez/miley cyrus/ hannah montana / demi lovato si imi da si mie? cine imi da pe id-ul xcyrus_miles_mafy@yahoo.com primeste fundita pls

10 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Cauta pe google, ce sa te mai complici atata. pe google e si ce nu vrei, darmai` ce vreilaughing

| deia a răspuns:

Gugal, nu`ti zice nimic?

| iuliana_8815 a răspuns:

Dau eu

| iuliana_8815 a răspuns:

Are dreptate nimic laughing gasesti acolo de toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poze cu jonas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, iti dau numa daca imi faci ad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inculta "gugal" nu-ti zice nimic laughing doamne daca nu stiti sa "vorbese romanaste" nu mai scrieti frate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farte u nu stii sa scoti poze de pe google pe ca nu e greu ce tu crezi ca are rost sa te mai complici atata pana iti trimite cineva poze in loc sa le cauti u pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fundita desteapto? si de ce iti trebuie? esti obsedata? doamne fereste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pot da eu poze.