| Avril:x a întrebat:

Hello! Daca aveti timp as vrea sa aflu si eu parerea voastra despre acest filmulet(eu sunt)www.youtube.com/watch?v=WEdynhw1nSM M-as bucura mult daca v-ati s[unee parerea!:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Esti o scumpa love struckkiss
Ai o voce minunata.big grin Sar vedea foarte bine daca ai pune mai multe poze happyIn rest nimic de comentat!winking
Bravoo!love strucklove struck

15 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Ai o voce buna...cat despre asa zisul filmulet, nu prea este filmulet - poate ar trebui un colaj de imagini cu tine in diferite ipostaze (concerte, preselectii la concursuri de exemplu) altfel esti draguta si fotogenica. Bafta!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mult succes... Cu toate ca ceva imi spune ca cineva cu un portofel gros din spate o sa aiba grija si de asta.

| Mwhahahaa a răspuns:

Foarte frumoasakiss
Si tu si vocea...
Draguta melodiebatting eyelashes

see you soonwave

| andrei123 a răspuns:

Ai o voce frumoasa si poza pe care ai pus-o este super! Poate o sa-ti faci o cariera in cantat daca iti place si daca o sa iei niste lectii de cantat si cine stie poate o sa te vedem la televizor sau o sa te ascultam la radio intr-o buna zi!

| Criiss16 a răspuns:

Frumoasa vocea.happy

Succes!:*

| asya a răspuns:

Esti chiar frumusika! Ai grija de vocea ta... ia lectii de canto si vei avea parte doar de,, succesuri"!

| msgirl a răspuns:

Esti draguta...:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai schimbai poza de acolo, poate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fulminanthee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa voce dar pe viitor incearca sa canti si asa ceva->
http://www.youtube.com/watch?v=VQzsK4FAnx0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc mi-ati dat stupide?

| stefybx a răspuns:

Foarte frumos! Bravo! Sa continui sa faci ocariera din talentul tau.Succes!

| Avril:x explică:

Spune*

| Avril:x explică:

Va multumesc mult de tot!:*:*:*Sunteti toti niste draguti( cu o mica exceptie Deagle)Va pup dulce dulce:*:*:*:*:*

| Avril:x explică:

A eu iau lecti de canto!big grin