| TinkerbellM a întrebat:

Hello!happy De unde as putea sa downloadez albumele urmatoarelor trupe: Bullet For My Valentine, Skillet, Skrillex, Linkin Park, Breaking Benjamin, Paramore,Metallica, Guns'N'Roses, Evanescence, Iron Maiden, Ozzy Osbourne, Nirvana, Red Hot Chili Peppers, System of a Down,? Sau toate melodiile lor. Multumesc anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
| bombonika17 a răspuns:

Http://mp3lemon.org/
incearca aici:0

5 răspunsuri:
| HandsOfTime a răspuns:

Incearca aici http://www.ilovemusicpop.com/ sau aici www.songslover.pk...Bombonika17 nu merge sa dowloadezi de pe site-ul pe care l-ai dat u.

| TinkerbellM explică (pentru bombonika17):

Nu pot sa le downloadez fara sa-mi fac cont?

| bombonika17 a răspuns (pentru TinkerbellM):

Da nu iti ia bani...fa-ti un cont rapid si gatahappy

| TinkerbellM explică (pentru bombonika17):

Mi-am facut cont, dar tot nu pot sa downloadez.

| bombonika17 a răspuns (pentru TinkerbellM):

Http://mp3lemon.org/
incearca aici:0