| EduardGa a întrebat:

Hello, everybody! Vreau sa initiez un proiect muzical Pop-Rock 2010, in Iasi, dar pentru asta am nevoie de oameni. Daca esti talentat, canti la vreun instrument muzical sau ai voce si vrei sa faci parte dintr-o echipa minunata, nu ezita sa trimiti un email la castingroband@yahoo.com. Emailul trebuie sa contina o poza si cateva date despre tine. Important! Vom avea sprijinul unei case de discuri si ale unui impresar roman. Daca ai mai multe nelamuriri, poti adauga in lista ta de messenger Luccy_LOVE_Music@yahoo.com si vorbim acolo. C'ya!

3 răspunsuri:
| EduardGa explică:

Nu conteaza varsta, conteaza daruirea si seriozitatea. Nu avem nevoie de ingamfati. In curand va avea loc si un casting, cel mai probabil la Casa de Cultura, din Copou, Iasi. happy

| Fiction a răspuns:

Si intre ce ani trebuie sa fii?

| livia_twilight a răspuns:

Conteaza varsta?(nu te supara ca iti raspund cu o intrebare)