| stephenmusic4ever a întrebat:

Hello everyone,eu sunt compozitor,scriu versuri si as vrea tare mult sa lucrez cu cineva sa inregistrez demo-uri in studio pentru artisti, stiti pe cineva? sau stiti cum as putea sa contactez pe cineva?

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Tu scrii versuri pentru artiști? Și ăla pentru care o să scrii versurile, cum mai este artist dacă doar recită ceva ce-a scris altu'?

| stephenmusic4ever explică (pentru Wøodenpints):

Majoritatea artistilor canta melodii cu versurile altora laughing) in Romania nici nu mai zic...

| Wøodenpints a răspuns (pentru stephenmusic4ever):

Și de ce se mai numesc artiști dacă ei doar interpretează, nu și compun?