| morphin a întrebat:

Hello guys! Bai am gasit o chitara la 6 milioane ( 600 lei laughing ) electrica super slim firma cred ca era C.giant cu tot cu amplificator, husa, cabluri, capodastru. Faza naspa e ca amplificatorul era de 5 W... Nu stiu daca sa o iau sau nu thinking Dati-va si voi cu parerea big grin

Răspuns Câştigător
| TheExpert01 a răspuns:

Eu as zice sa o iei ca alta NU MAI VEZI chitari asa ca asta se gasesc FOARTE FOARTE RARRRR deci lasa ca e bine si 5 W nu-ti face griji iaoo pana nu se vinde funda plzzz?