| skinnylove a întrebat:

Hello TPU :]
termin clasa a opta, si asta e ultima saptamana petrecuta cu dragii mei colegilove struck. vreau sa fac un filmulet si am nevoie de o melodie potrivita big grin suggestions?

Răspuns Câştigător
| Ioanaa28 a răspuns:

Never be alone(niciodata singur)... e o melodie super. aceasta melodie va va aminti ca veti fi mereu impreuna... si nu veti fi niciodata singuriwinking

2 răspunsuri:
| izaaa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=k3DgnXIyMjo ...asta e chiar pentru sfarsitul clasei a 8-a!

| Thomas_2346 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=K13-UYCWSoo asta e ce-a m-ai potrivita funda?