| NoName_5366 a întrebat:

Hello:*! Ziceti`mi cati ani au(in prezent) toti cei care au fost in rbdbig grin... si tot ce mai stiti despre ei.:* Fundaa!

Răspuns Câştigător
| Meli a răspuns:

Buna! Ani de activitate 2004 - 2008. Membri sunt:
Anahí Giovanna Puente Portilla - 27 de ani
Dulce María Espinoza Saviñón - 25 de ani
Maite Perroni Beorlegui - 27 de ani
Alfonso Herrera-28 de ani
Christopher Alexander Luis Casillas von Uckermann-24 de ani
José Christián Chávez Garza -27 de ani
Sper ca te-am ajutat!winking Mult succes!

4 răspunsuri:
| Andruza a răspuns:

Anahi-29 de ani
Maite-24 de ani
Dulce Maria-26 de ani
Alfonso -28 de ani
Christopher-25 de ani
Christian-28 de ani
Fundaaaa?puppy dog eyes

| monykue a răspuns:

Alfonso herrera e nascut in 1983 anahi e nascuta tot in 1983 dulce maria in 1985 maite in 1983 christian chavez tot in 1983 si christopher in 1986 iar dk vrei sa afli mai multe despre ei pai intra pe wikipedia sau cauta fan-cluburi in orice caz poti sa scrii si pe google numele lor si afli multe informatii despre ei

| Ella98 a răspuns:

Uite poti intra pe starmania.ro ca sa afli varsta si pe rimel.ro ca sa afli nouati sau ultimele articole despre ei