| CameliaKB a întrebat:

Hello. :d Care stiti cand se intoarce Randy Orton straight face? O sa fie prezent la Raw 1000? :-ss

12 răspunsuri:
| Differentx13 a răspuns:

Nu va fi la Raw 1OOO sad. Dar la Raw 1OO1 da happy.

| Liana12 a răspuns:

Cu cine o sa aiba meci la summer slam :O?

| FcUcv a răspuns:

Se intoarce pe 30 Iulie happy

| WoodenCross97 a răspuns (pentru FcUcv):

Ce 30 iulie ma? raised eyebrows se intoarce la RAW 1001..si realizezi ca ai spus ca se intoarce pe 30 iulie si raspunsul tau e postat pe 2 august nu? poate vruiai sa spui ca s-a intors pe 30 iulie...

| MiaAnamaria a răspuns (pentru FcUcv):

rolling on the floor

| Mitzzăăă a răspuns:

Bun, pe Sport.Ro da dupa 2 saptamani, vrei sa iti zic si cu cine se bat aia? Ca stiu doar, Heath Slater vs Lita, CM Punk still Champ, Il bate pe Rock. Etc, el apare la Raw 1001 contra Heath Slater tongue

| CameliaKB explică:

Bunlaughingdeci nu e la Raw 1000?

| AxelShane a răspuns:

Randy Orton nu mai e suspendat, cand va reveni va primi push probabil, cred ca va avea un feud cu Sheamus, CM Punk a primit turn-heel, naspa!

| jACKiLLdARK a răspuns:

A fost la gala de dupa, la RAW 1001 big grin

| MiaAnamaria a răspuns:

Nu v-a avea meci nici la Summer Slam... sad

| CameliaKB explică (pentru MiaAnamaria):

Ba da :-s e oficial smug va avea meci